TV kaip kompiuterio monitorius

Televizija kaip kompiuterio monitorius NJ serija, 32 "/ 43" / 55 "" Android "reklamos grotuvas ant sienos" 32 "/ 43" / 55 ", 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis * CPU: RK3288, keturių branduolių 1,8 GHz, pasirinktinai RK3368, Aštuonios šerdis, 1,5 GHz * RAM: DDR3 2G, pasirenkama iki 4G; ROM: 8 GB EMMC, pasirenkamas iki 16G / 32G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

TV kaip kompiuterio monitorius

NJ serija, 32 "/ 43" / 55 "„ Wall Mount “„ Android “reklamos grotuvas

* 32 "/ 43" / 55 ", 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis

* Centrinis procesorius: RK3288, keturių branduolių 1,8 GHz, pasirenkamas RK3368, aštuonių branduolių, 1,5 GHz

* RAM: DDR3 2G, pasirenkama iki 4G; ROM: 8 GB EMMC, pasirenkama iki 16G / 32G

* OS: „Google Android 4.4.4 / 5.1“, pasirenkama iki „Android 7.1“

1 (1)

Televizorius kaip kompiuterio monitoriaus funkcija:

1 (4)

„TV As Computer Monitor“ specifikacija:

1 (6)

„TV As Computer Monitor“ sertifikatai:

Certificate.jpg

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* „Touch“ sprendimai švietimui ir mokymui:

Mes siūlome liečiamus sprendimus praktiškai visoms švietimo srities programoms, pradedant nuo interaktyvios baltos lentos klasėje ir baigiant specialiais ekspozicijomis laboratorijose, pradedant skaitmeninėmis knygomis bibliotekoje ir baigiant studentų sąjungos aptikimo stotimis. Mes galime įvykdyti šiuos griežtus reikalavimus ir pristatyti švietimui ir mokymui tinkamiausius produktus.

* Pagrindines „Neway“ produktų grupes sudaro: įterptosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, fotoaparatų ir transliacijų monitoriai, jutikliniai VGA / HDMI monitoriai pramoninėms reikmėms, USB displėjaus monitoriai, jūriniai, medicininiai monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai, taip pat turi pramoninį IP65 skydelio kompiuterį ( „Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (neliečiami, atsparūs, talpūs, infraraudonieji).

* Q: Ar galite pritaikyti mane?

A: Kaip 12 metų Kinijos pramoninių skydinių kompiuterių gamykla, mes esame profesionalūs pramoninių kompiuterių linijoje, išskyrus aukštos kokybės, savalaikį pristatymą, pritaikymą, kuris yra vienas iš pagrindinių mūsų konkurencingumo ir paslaugų, kurias siūlome pritaikyti mūsų klientams. Išvaizda, struktūra, sistema, centrinis procesorius, pagrindinė plokštė, atmintis, saugykla, funkcija, įvesties ir išvesties prievadas ir kt., Juos visus galima pritaikyti pagal jūsų reikalavimus. Išskyrus gaminius, mes taip pat siūlome jums profesionalų sprendimą ir pasiūlymą pagal jūsų projektą.

Hot Tags: televizorius kaip kompiuterio monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like