Kiosko reklama

„Kiosk Advertising NJ Series“, 32 "/ 43" / 55 "Wall Mount Android Advertising Player * 32" / 43 "/ 55", 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis * CPU: RK3288, Quad Core 1,8 GHz, pasirinktinai RK3368, Octal Core , 1,5 GHz * RAM: DDR3 2G, pasirenkama iki 4G; ROM: 8 GB EMMC, pasirenkamas iki 16G / 32G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kiosko reklama

NJ serija, 32 "/ 43" / 55 "„ Wall Mount “„ Android “reklamos grotuvas

* 32 "/ 43" / 55 ", 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis

* Centrinis procesorius: RK3288, keturių branduolių 1,8 GHz, pasirenkamas RK3368, aštuonių branduolių, 1,5 GHz

* RAM: DDR3 2G, pasirenkama iki 4G; ROM: 8 GB EMMC, pasirenkama iki 16G / 32G

* OS: „Google Android 4.4.4 / 5.1“, pasirenkama iki „Android 7.1“

* Korpusas: aliuminio lydinys (juodos arba sidabrinės spalvos), „Touch and Touch“

* Pasirenkama „Windows“ ir Monitoriaus versija (be OS)

* Galima įsigyti OEM / ODM ir pritaikytas paslaugas

1 (1)

Reklamos kioske funkcija:

1 (5)


Kiosko reklamos specifikacija:

1 (6)

Reklama kioske:

Kreipkitės į prekybos centrą, viešbutį, oro uostą, aikštę, komercinius pastatus, finansus, medicinos, viešojo maitinimo, pramogų, transporto, švietimo ir kt.

Taikymas

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninę fiuzeliažą. Visų metalinių korpusų konstrukcija yra tvirta, antisemizinė, tvirta, atspari aukštai ir žemai temperatūrai, efektyvi šilumos išsisklaidymui ir gali būti naudojama atšiaurioje aplinkoje.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Avionika:

Pateikite ryškią spalvą ir aiškumą tvirtiems plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvotosios aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos, o vaizdai neiškraipomi. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Garantuojama mechaninė ir elektroninė sąsaja, lengvai montuojama ir prijungiama prie kliento įrangos.

* Niekada neliks laiko išbandyti klientų, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Klausimas: Koks yra jūsų palaikymas prieš pardavimą?

A: (1) Produktų pasirinkimas: išsamus klientų poreikių ir aplinkos supratimas ir pagalba klientams pasirinkti tinkamą programą

(2) Pateikta informacija: atsižvelgiant į skirtingus gaminių tipus, klientams pateikiama techninė informacija (pvz .: produktų brošiūros, naudojimo instrukcijos ir kt.)

(3) Produkto testavimas: Prieš pristatydami, mes patikrinsime kokybę, kad įsitikintume, jog produktai atitinka bandymo standartų siuntą. (4) Individualios paslaugos: individualus ekrano ir valdymo plano pritaikymas atsižvelgiant į klientų poreikius.

Hot Tags: kiosko reklama, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like