Vidaus reklamos LED ekranas

Vidaus reklaminis LED ekranas NJ serija, 32 colių / 43 colių / 55 colių, „Android“ reklamos grotuvas, pritvirtintas prie sienos 32 * / 43 “/ 55“, 1920 x 1080,16: 9 kraštinių santykis * CPU: RK3288, keturių branduolių 1,8 GHz, pasirenkamas RK3368 , „Octal Core“, 1,5 GHz * RAM: DDR3 2G, pasirenkama iki 4G; ROM: 8 GB EMMC, pasirenkama iki 16G / 32G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vidaus reklamos LED ekranas

NJ serija, 32 "/ 43" / 55 "„ Wall Mount “„ Android “reklamos grotuvas

* 32 "/ 43" / 55 ", 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis

* Centrinis procesorius: RK3288, keturių branduolių 1,8 GHz, pasirenkamas RK3368, aštuonių branduolių, 1,5 GHz

* RAM: DDR3 2G, pasirenkama iki 4G; ROM: 8 GB EMMC, pasirenkama iki 16G / 32G

* OS: „Google Android 4.4.4 / 5.1“, pasirenkama iki „Android 7.1“

* Korpusas: aliuminio lydinys (juodos arba sidabrinės spalvos), „Touch and Touch“

* Pasirenkama „Windows“ ir Monitoriaus versija (be OS)

* Galima įsigyti OEM / ODM ir pritaikytas paslaugas


Vidaus reklamos LED ekrano savybės:

1 (1)

1 (2)


Vidaus reklamos LED ekrano specifikacija:

1 (6)

Vidaus reklamos LED ekrano pritaikymas:

2 paraiška

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Rezistiniame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Avionika:

Pateikite ryškią spalvą ir aiškumą tvirtiems plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvotosios aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos, o vaizdai neiškraipomi. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Garantuojama mechaninė ir elektroninė sąsaja, lengvai montuojama ir prijungiama prie kliento įrangos.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įtaisus, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Klausimas: kokį patikrinimą galite pateikti?

A: „NEWAY“ turi daugybę testų, pradedant medžiagų pirkimu ir baigiant gatavų gaminių įsigijimu skirtinguose skyriuose, pavyzdžiui, QA, QC, pardavimo atstovas, kad būtų užtikrinta, kad visi prieš išsiuntimą yra puikios būklės. Mes taip pat priimame jūsų paskirtos trečiosios šalies patikrinimą.

Hot Tags: Vidaus reklama LED ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigiai, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like