„Windows“ USB maitinimo monitorius

Windows USB maitinimo monitorius CU970NT, 9,7 "IPS LCD USB maitinamas monitorius - 9,7" IPS 1024x768 4: 3 - 5 laidų varžtas neprivalomas - USB maitinamas ekrano nuorodos sprendimas, vienas USB veikia viską - su HDMI išėjimu, garsiakalbiu, plonu ir ne priekinis mygtukas desgin - 1 kompiuteris vienu metu gali prijungti 6 vienetų USB monitorių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Windows“ USB maitinimo monitorius

CU970NT, 9,7 "IPS LCD USB maitinamas monitorius

- 9,7 "IPS 1024x768 4: 3

- 5 laidų varžos neprivaloma

- Su HDMI išėjimu, garsiakalbiu, plonu ir be priekinio mygtuko


CU970 详情 页 _01

„Windows“ USB maitinimo monitoriaus funkcija:

CU970 详情 页 _02

„Windows“ USB maitinimo monitoriaus specifikacija:

CU970NT

„Windows“ USB maitinimo monitoriaus taikymas :

USB

* Itin plokščias pramoninio ekrano dizainas su pramoniniu aliuminio lydinio korpusu, taip pat su 3 mm storio spindulio kampu / 10 mm storiu su kampu kampiniu priekiniu rėmu, juoda arba sidabro spalva neprivaloma.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Optimizuota logistika:

Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visą personalą, tuo pačiu metu vykdant oficialiąsias pareigas.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas.

* Q: Koks jūsų „transportion“ būdas?

A: DHL, FedEx, ORO, jūros

Tyrimo