USB LED ekranas

USB LED ekranas CU970NT, 9,7 "IPS LCD USB maitinimo monitorius - 9,7" IPS 1024x768 4: 3 - 5 laidų atsparus jutikliui pasirenkamas - USB maitinimo ekrano jungties sprendimas, vienas USB daro viską - su HDMI išvestimi, garsiakalbis, plonas ir be priekio mygtukas desgin - 1 kompiuteris gali prijungti 6 vienetų USB monitorių vieną kartą ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB LED ekranas

„CU970NT“, 9,7 colių IPS LCD USB maitinimo šaltinis

- 9,7 colio „IPS 1024x768 4: 3

- Pasirenkamas 5 laidų varžinis prisilietimas

- USB maitinimo ekrano nuorodų sprendimas, vienas USB viską daro

- Su HDMI išvestimi, garsiakalbis, plonas ir be priekinio mygtuko

- 1 kompiuteris gali vieną kartą prijungti 6 vienetų USB monitorių

CU970 详情 页 _01

USB LED ekrano funkcija:

CU970 详情 页 _02

USB LED ekrano specifikacija:

CU970NT

USB LED ekrano taikymas :

USB

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, pasirenkamą varžos / talpos jutikliu, priekinis skydelis turi atitikti IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio gaubtas su efektyviu šilumos išsiskyrimu.
* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą bei stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.
* „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonės navigacijos įrangoje, radaro sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, sonaro sistemoje ir kt.
* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir CE, FCC ir kt. Sertifikatus.
* Klausimas: Koks yra visas jūsų HD plokštės dydis?
A: 5 colių, 7 colių, 13,3 colių, 15,6 colių ir 21,5 colių taip pat

Tyrimo