Nešiojamasis jutiklinio ekrano monitorius

Nešiojamasis jutiklinio ekrano monitorius, 9,7 colio IPS LCD USB maitinimo monitorius - 9,7 colio IPS 1024x768 4: 3 - pasirenkamas 5 laidų jutiklinis jutiklis - pasirenkamas USB maitinimo ekrano jungties sprendimas, vienas USB daro viską - su HDMI išvestimi, garsiakalbiu, plonas ir be priekinės dalies mygtukas desgin - 1 kompiuteris gali vieną kartą prijungti 6 vienetų USB monitorių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nešiojamasis jutiklinio ekrano monitorius

„CU970NT“, 9,7 colių IPS LCD USB maitinimo šaltinis

- 9,7 colio „IPS 1024x768 4: 3

- Pasirenkamas 5 laidų varžinis prisilietimas

- USB maitinimo ekrano nuorodų sprendimas, vienas USB viską daro

- Su HDMI išvestimi, garsiakalbis, plonas ir be priekinio mygtuko

- 1 kompiuteris gali vieną kartą prijungti 6 vienetų USB monitorių

CU970 详情 页 _01

Nešiojamojo jutiklinio ekrano monitoriaus funkcija:

CU970 详情 页 _02

Nešiojamojo jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

CU970NT

Nešiojamojo jutiklinio ekrano monitoriaus programa :

USB

* Darbo temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinė oro drėgmė 10% ~ 90% (be kondensacijos), 365 dienos * 24 valandos dirbant bet kokiu oru. Priimkite pramoninio valdymo HD LCD ekraną ir LED ekrano apšvietimą, paryškinkite vaizdą, puikios spalvos.

* Avionika:

Pateikite ryškią spalvą ir aiškumą tvirtiems plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvotosios aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos, o vaizdai neiškraipomi. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Garantuojama mechaninė ir elektroninė sąsaja, kurią lengva pritvirtinti ir prijungti prie kliento įrangos.

* Niekada nepriimsime klientų bandymų laiku, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Q: Ar jūs gamykla?

A: Taip, monitorių, planšetinius ir pramoninius skydelius gaminame nuo 2005 m.

Tyrimo