Monitorius su USB prijungimu prie kompiuterio

Monitorius su USB jungtimi prie kompiuterio, 9,7 "IPS LCD USB maitinamas monitorius - 9,7" IPS 1024x768 4: 3 - 5 laidų atsparus prisilietimas - USB maitinimo ekrano nuorodos sprendimas, vienas USB veikia - HDMI išvestis, garsiakalbis, plonas ir jokio priekinio mygtuko desgin - 1 kompiuteris vienu metu gali prijungti 6 vienetų USB monitorių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius su USB prijungimu prie kompiuterio

CU970NT, 9,7 "IPS LCD USB maitinamas monitorius

- 9,7 "IPS 1024x768 4: 3

- 5 laidų varžos neprivaloma

- USB maitinimo ekrano nuorodos sprendimas, vienas USB veikia viską

- Su HDMI išėjimu, garsiakalbiu, plonu ir be priekinio mygtuko

- 1 kompiuteris vienu metu gali prijungti 6 vienetų USB monitorių

CU970 详情 页 _01

Monitorius su USB prijungimu prie kompiuterio funkcijos:

CU970 详情 页 _02

Monitorius su USB prijungimu prie kompiuterio specifikacijos:

CU970NT

Monitorius su USB prijungimu prie kompiuterio programos :

USB monitorius puikiai tinka naudoti su nedideliu nešiojamuoju kompiuteriu arba netbook'u, nes jis yra lengvas ir vienas USB ryšys, jis gali keliauti su nešiojamuoju kompiuteriu, nereikia jokios galios plytų!

USB

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visų darbuotojų, tuo pačiu metu vykdant oficialiąsias pareigas.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos apima: įterptųjų kompiuterių platformas, pramoninius monitorius, taip pat pramoninius IP65 skydinius kompiuterius („Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitorius („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* Q: Kas yra CANBUS?

A: Kontrolieriaus tinklo tinklas (CAN magistralė) yra tvirtas transporto priemonės magistralės standartas, sukurtas leisti mikrokontroleriams ir įrenginiams bendrauti tarpusavyje programose, kuriose nėra kompiuterio. Tai pranešimu pagrįstas protokolas, sukurtas iš pradžių daugiafunkciams elektros laidams automobiliuose sutaupyti vario, bet taip pat naudojamas daugelyje kitų kontekstų.

Tyrimo