USB maitinamasis jutiklinis monitorius

„USB Powered Touch Monitor“ CL7603NT, 7 ”TFT LCD USB maitinamas monitorius - USB maitinamas 7 colių monitorius,„ Displaylink “sprendimas - tik USB įėjimas, be garsiakalbio - 800x480 skiriamoji geba, 250 cm2 / m2 ryškumas - paslėptas laikiklis / VESA 75 mm skylės - USB 5V ir USB signalo ekranas - Priedai: USB kabelis, CD ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB maitinamasis jutiklinis monitorius

CL7603NT, 7 "TFT LCD USB maitinamas monitorius.


- USB 7 „monitorius,„ Displaylink “sprendimas

- Tik USB įvestis, be garsiakalbio

- 800x480 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas

- Paslėpti laikikliai / VESA 75mm skylės


CL7603N 详情 页 _01

„USB Powered Touch Monitor“ prievadai:

CL7603N 详情 页 _02

„USB Powered Touch Monitor“ specifikacija:

CL7603NT

„USB Powered Touch Monitor“ programa :

USB

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT LCD ekraną, varžinį / talpinį prisilietimą, priekinis skydas atitinka IP65 dulkių ir vandeniui atsparų atsparumą. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas su efektyviu šilumos išsklaidymu.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti klientų požiūriu.

* Optimizuota logistika: pažangaus laivyno taikymas gali optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą.

* „Neway“ nuo 2000 m. Gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek individualius produktus.

* Q: Kaip jums pataisyti, jei turiu kokių nors problemų dėl mano rankų?

A: Mes siūlome 1 metų garantiją. Jei pasirodys problema, paprastai patikrinsime, ar klientas gali nustatyti vietinę pusę, kad išvengtume tarptautinio laivybos, siųsti rinkmenas ar atsargines dalis. Jei iš tiesų ne, mes turime savo antrinę dalį HK, ir mes galėtume greitai surengti RMA. Pridedama galite rasti mūsų garantijos sąlygas. Tačiau iš tikrųjų mūsų RMA norma yra gana maža.

Q: Kaip jūsų gamykla atlieka kokybės kontrolę?

A: Mūsų įmonės filosofija yra tokia: klientas, kokybė yra gyvenimas, vientisumo valdymas, inovacijos yra įmonės kraujas. Mes turime labai puikius gaminių dizainerius ir inžinierius kokybiškam palydovui ir teikiame 24 valandų aptarnavimą po pardavimo. /CCC/FCC/ROHS/IP65&IP66.And kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje.

Tyrimo