USB maitinamas LED ekranas

USB maitinamas LED ekranas CL7604NT, 7 ”TFT LCD jutiklinis USB maitinamas monitorius ● 7 colių„ TFT LCD “USB maitinamasis monitorius ● Pasirinktinai veikianti funkcija ● Su įmontuotu garsiakalbiu ● tik USB įėjimas ● 800 x 480 skiriamoji geba ● 250cd / m2 ryškumas / LED apšvietimas ● Paslėptas laikiklis / VESA 75 mm skylės mobiliojo monitoriaus prievadai: mobilus ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB maitinamas LED ekranas

CL7604NT, 7 ”TFT LCD Palieskite„ USB Powered Monitor “


● 7 colių TFT LCD USB maitinamas monitorius

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● Įmontuotas garsiakalbis

● Tik USB įvestis

● 800 x 480 skiriamoji geba

● 250 cm2 / m2 ryškumas / LED apšvietimas

CL7604 详情 页 _01

USB maitinimo LED ekrano funkcijos:

CL7604 详情 页 _02

USB maitinimo LED ekrano specifikacija:

CL7604NT

USB maitinamas LED ekrano taikymas :

USB monitoriuje yra tūkstančiai naudingų ir įdomių programų: saugokite savo pagrindinio ekrano netvarką, pastatykite „Instant Messaging“ langus, saugokite programų paletes, naudokite jį kaip skaitmeninį nuotraukų rėmelį, įdėkite žaidimų žemėlapius.

USB

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymo metu ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* Tipiškos programos: KTV mašinos, bilietų spausdintuvas, bankomatas, pramoninės kontrolės mašinos, pašto dėžutė, prekybos centras, prekybos centras, kabinos spintelės.

* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.

K: Kas yra jūsų pakuotės dėžutė?

A: Pramoninis skydelis yra pakuojamas naudojant korio dėžutes, medines padėklus ar skrydžio dėžes, priklausomai nuo to, kas reikalinga.

* Q: Kaip yra jūsų gamyklos mastelis?

A: 130 augalų darbuotojų, 40+ RD komanda, 20+ pardavimų komanda ir kt.

* Q: Kas yra normalus monitorių veikimo laikas?

A: 3-5 d. Mėginiams, 15-20 dienų 100vnt

* Q: Kiek inžinierių turite?

A: Projekto vadovas: 6

Techninės įrangos inžinierius: 14

Programinės įrangos inžinierius: 16

Mechaninis inžinierius 5

Tyrimo