USB nešiojamieji monitoriai

CL7606NT: 800X480 7 colių „Smart“ automobilio galvos atramos monitorius su „USB“ - 7 colių TFT skystųjų kristalų plačiaekranis ekranas - 800x480 skiriamoji geba - 250 cd / m2 ryškumas, 500: 1 kontrastas - USB sąsaja - su garsiakalbiu - 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis - vienas kompiuteris gali prijungti 6 vnt USB Nešiojamieji monitoriai su maitinimo šaltiniu
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB nešiojamieji monitoriai

CL7606NT: 800X480 7 colių išmaniojo automobilio galvos atramos monitorius su USB

- 7 colių plačiaekranis TFT skystųjų kristalų ekranas

- 800x480 skiriamoji geba

- 250 cd / m2 ryškumas, 500: 1 kontrastas

- USB sąsaja

-Su garsiakalbiu

- 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

-Vienas kompiuteris gali prijungti 6 vnt USB maitinimo šaltinį

-Usb Nešiojamieji monitoriai

Nešiojamų USB monitorių funkcija:

CL7606_01

CL7606_02

CL7606_03

USB nešiojamųjų monitorių specifikacija:

CL7606NT

USB nešiojamųjų monitorių taikymas:

Nešiojamieji „USB“ monitoriai yra jutiklinio ekrano monitorius su USB jungtimi. Vartotojas gali naudoti USB monitorių kaip daugialypius įvesties / išvesties įrenginius vaizdo konferencijoms, momentiniams pranešimams, naujienoms ir akcijų perdavimui.  

触摸 显示器 应用

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Rezistiniame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* 17 ir daugiau metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų ekrano jutiklinio ekrano / atviro rėmo jutiklinio monitoriaus / įterptojo terminalo skydelio kompiuterio ir kt. Srityje. Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Klausimas: Ar galite susitarti dėl vežimo? Kadangi pirmą kartą pirkau iš Kinijos.

A: Taip, nedideliems užsakymams DHL / FedEx / TNT / UPS / EMS bus gerai. Krovinių gabenimas jūra ar oro transportu taip pat galimas birių krovinių užsakymui pagal jūsų reikalavimus.

* Klausimas: kiek žmonių turite iš vidaus?

A: 200 ir daugiau

* Klausimas: koks tavo pranašumas?

A: Ilgalaikis tiekimas, pritaikytas jūsų poreikiams, puikus aptarnavimas parduodant, parduodant ir parduodant po pardavimo.

* Klausimas: koks yra įprastas monitorių pristatymo laikas?

A: 3–5 dienos mėginiams, 15–20 dienų - 100 vnt

* Klausimas: koks yra įprastas planšetinių kompiuterių ir skydinių kompiuterių vykdymo laikas?

A: 5-10 dienų mėginiams, 20-35 dienos 100 vnt

* Q: Kiek laiko jūs einate šioje linijoje?

A: Daugiau nei 15 metų

* Kl .: Ar turite jutiklinio skydo apsaugos nuo dulkių įrenginį?

A: Taip


Hot Tags: USB nešiojamieji monitoriai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like