USB pralaidumo monitorius „Windows 10“

USB pralaidumo monitorius „Windows 10“ CL7604NT, 7 ”TFT LCD jutiklis USB maitinamas monitorius ● 7 colių„ TFT LCD “USB maitinamasis monitorius ● pasirinktinė jutiklio funkcija ● Įmontuotas garsiakalbis ● tik USB įėjimas ● 800 x 480 skiriamoji geba ● 250cd / m2 šviesumas / LED apšvietimas ● Paslėptas kronšteinas / VESA 75 mm skylės mobiliojo monitoriaus prievadai: mobilus ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB pralaidumo monitorius „Windows 10“

CL7604NT, 7 "TFT LCD Palieskite USB Powered Monitor


● 7 colių TFT LCD USB maitinamas monitorius

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● Įmontuotas garsiakalbis

● Tik USB įvestis

● 800 x 480 skiriamoji geba

● 250 cm2 / m2 ryškumas / LED apšvietimas

● Paslėptas laikiklis / VESA 75mm skylės

CL7604 详情 页 _01

USB pralaidumo monitoriaus „Windows 10“ prievadai:

CL7604 详情 页 _02

USB pralaidumo monitoriaus „Windows 10“ specifikacija:

CL7604NT

USB pralaidumo monitorius „Windows 10“ taikymas :

USB monitoriuje yra tūkstančiai naudingų ir įdomių programų: saugokite savo pagrindinio ekrano netvarką, pastatykite „Instant Messaging“ langus, saugokite programų paletes, naudokite jį kaip skaitmeninį nuotraukų rėmelį, kaip specialų atsargų ženklinimo ekraną, įdėkite žaidimų žemėlapius

USB

* Pasirenkamas „Sunlight“ skaitymas, standartinis su 400 cd ryškumu, gali būti pritaikytas 800–1000vnt., Kad galėtumėte gerai jį naudoti po saule, yra geras pasirinkimas lauko aplinkoje.

* Vadovaujant darbuotojams skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams.

* Avionika: užtikrinkite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtiems plokščių ekranų monitoriams, atžvilgiu. Spalvų aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos suvartojimo ir iškraipymų. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai plati žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.

* „Neway“ turi SMT liniją (1 + 1) ir gamybos liniją x 7, įskaitant suvirinimą ir kalibravimą x 2

ir surinkimas x 5.

* Q: Kaip gaminio kokybė?

A: Mūsų produktai buvo griežtai išbandyti aukštos kokybės QC prieš pristatant klientams. Ir mes savo prekės ženklo pardavimo vidaus Kinijos rinkoje internete, mūsų prekės ženklas yra "NEWAY". Taigi, kokybė yra pirmas dalykas mums!

Tyrimo