Jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui

Jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui CL7603NT: 7 colių USB maitinamas monitorius - „Easy & Fun“, - „Drag & Play“, - NĖRA nuolatinės srovės, tik USB maitinamas, - NE VGA įvestis, tiesiog USB įvestis, - 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas, - plonesnis mažesnis svoris, tik 385g! - plonas USB LCD jutiklinis ekranas nešiojamam USB monitoriui ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui

CL7603NT: 7 colių USB maitinamas monitorius

- „Easy & Fun“

- Drag & Play,

- 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas,

- Plonesnis, mažesnis svoris, tik 385g!

- plonas USB LCD jutiklinis ekranas


Jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui

Jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui:

X3

Jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui:

Jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui yra USB maitinimo jutiklinis ekranas. Vartotojas gali naudoti USB monitorių kaip „Mulitiple“ įvesties / išvesties įrenginius vaizdo konferencijai, momentiniams pranešimams, naujienoms ir vertybinių popierių liejimui.

触摸 显示器 应用

* Mes organizuosime mėnesinius gamybos kiekius nuo mažo MOQ iki didžiausių vienetų, kurie pagal užsakymo reikalavimus.

* Suteikite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtiems plokščių ekranų monitoriams. Spalvų aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos suvartojimo ir iškraipymų. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai plati žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.

* Q: Kokia jūsų geriausia kaina?

A: Remiantis mūsų produktų kokybe ir apskaičiuotu kiekiu. Mes visą laiką nurodytume geriausią geriausią atitikimo kainą.

* Klausimas. Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių deklaruodami mažas kainas, deklaruodami turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitus daiktus ir pristatydami paprastą pakuotę.

Ar turite klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!

* Q. Kiek kainuos skubaus pristatymo kaina?

A: Skubaus pristatymo kaina priklauso nuo mėginio kiekio, svorio, kartono matavimo ir šalies, kurią norite siųsti. Galite sužinoti mūsų pardavėjo asmenį, kad gautumėte tikslią informaciją.


Hot Tags: jutiklinio ekrano monitorius nešiojamam kompiuteriui, Kinijai, tiekėjams, gamintojams, didmeninei prekybai, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like