Mažas USB monitorius

Mažas USB monitorius CL7604NT, 7 ”TFT LCD jutiklinis USB maitinamas monitorius ● 7 colių TFT LCD USB maitinamasis monitorius ● Pasirinktinai veikianti funkcija ● Su įmontuotu garsiakalbiu ● Tik USB įėjimas ● 800 x 480 skiriamoji geba ● 250cd / m2 ryškumas / LED apšvietimas ● Paslėpti Laikiklis / VESA 75mm skylės Mažas USB monitoriaus prievadas: mažas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas USB monitorius

CL7604NT, 7 ”TFT LCD Palieskite„ USB Powered Monitor “


● 7 colių TFT LCD USB maitinamas monitorius

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● Tik USB įvestis

● 800 x 480 skiriamoji geba

● 250 cm2 / m2 ryškumas / LED apšvietimas


CL7604 详情 页 _01

Maži USB monitorių prievadai:

CL7604 详情 页 _02

Maža USB monitoriaus specifikacija:

CL7604NT

Mažas USB monitoriaus taikymas :

Vienas kabelis daro viską! Naujoviški tik USB prijungimo monitoriai, nesukeliant netvarkos!

USB

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.
* Avionika:
Suteikite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtoms plokščių plokščių monitoriams. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.
* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.
* Q: Kaip galiu pasitikėti jūsų produkto kokybe?
A: Mes turime daugiau nei 10 metų eksporto patirtį. Nuo medžiagų įsigijimo iki produkto pristatymo mes turime savo profesionalų personalą ir procedūras, skirtas užkirsti kelią galimai rizikai. Mūsų produktai yra patvirtinti CE ir ROHS ir kt.

Tyrimo