7 Jutiklinio ekrano monitoriai

7 jutiklinio ekrano monitoriai CL7603NT: 7 colių USB maitinamas monitorius - „Easy & Fun“, - „Drag & Play“; mažiau svorio, tik 385g! - plonas USB LCD jutiklinis ekranas nešiojamam USB monitoriui ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

7 Jutiklinio ekrano monitoriai

CL7603NT: 7 colių USB maitinamas monitorius

- „Easy & Fun“

- Drag & Play,

- NĖRA nuolatinės srovės maitinimo, tik USB maitinimo,

- NE VGA įvestis, tiesiog USB įvestis,

- 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas,

- Plonesnis, mažesnis svoris, tik 385g!

- plonas USB LCD jutiklinis ekranas


7 jutiklinio ekrano monitorių funkcija:

7 jutiklinio ekrano monitorių specifikacija:

X3

7 Lietimui jautrus ekranas:

7 Jutiklinio ekrano monitoriai naudoja „DisplayLink“ technologiją. Padaryti tikrai lengva prijungti bet kurį ekraną prie bet kurio kompiuterio, kuris palaiko USB arba Wifi (kuris reiškia bet kurį kompiuterį). Tai taip pat reiškia, kad bet kuris kompiuteris gali valdyti daugiau nei vieną monitorių, naudodamas „DisplayLink“ iki šešių, nors įrodyta, kad tik du išoriniai monitoriai padidina darbalaukio našumą.

触摸 显示器 应用

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT LCD ekraną, varžinį / talpinį prisilietimą, priekinis skydas atitinka IP65 dulkių ir vandeniui atsparų atsparumą.

* Pabrėžkite produktų mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves, turėti stiprią MTTP technologiją, kuri gali teikti technines konsultacijas tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų teikti atitinkamus pritaikytus sprendimus, kad būtų patenkinti skirtingi klientų poreikiai .

* Optimizuota logistika

Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visą personalą, tuo pačiu metu vykdant oficialiąsias pareigas.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“. „Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitoriai („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* Q: Ar esate gamykla?

A: Taip, nuo 2005 metų gaminame monitorių, planšetinį kompiuterį ir pramonės skydelį.Tyrimo