7 colių USB monitorius

7 colių USB monitorius CL7603NT, 7 colių TFT LCD USB maitinamas monitorius - USB maitinamas 7 '' monitorius, Displaylink sprendimas - tik USB įėjimas, be garsiakalbio - 800x480 skiriamoji geba, 250 cm / m2 šviesumas - paslėptas laikiklis / VESA 75mm skylės - USB 5V ir USB signalo ekranas - Priedai: USB kabelis, CD diskas, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

7 colių USB monitorius

CL7603NT, 7 colių TFT LCD USB maitinamas monitorius


- USB 7 „monitorius,„ Displaylink “sprendimas

- Tik USB įvestis, be garsiakalbio

- 800x480 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas

- Paslėpti laikikliai / VESA 75mm skylės

- USB maitinamas 5V ir signalinis ekranas

- Priedai: USB kabelis, CD diskas, Rankinis

CL7603N 详情 页 _01

7 colių USB monitoriaus funkcija:

CL7603N 详情 页 _03

7 colių USB monitoriaus specifikacija:

CL7603NT

7 colių USB monitoriaus taikymas :

USB maitinamasis jutiklinis ekranas, kaip daugelio įvesties / išvesties įrenginys vaizdo konferencijai, momentinių pranešimų, naujienų, biuro programų, žaidimo žemėlapių ar įrankių rinkinių, nuotraukų rėmelių ir atsargų liejimui ir kt.

USB

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti klientų požiūriu.
* Pažangiosios laivyno taikymas gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinti visų darbuotojų saugumą, tuo pačiu vykdant oficialiąsias pareigas priešakyje.
* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.
* Q: Ar turite IPS PANEL?
A: TAIP, IPS su plačiu žiūrėjimo kampu.

* Q: Noriu turėti pavyzdį, ar galite pateikti?

A: mes labai džiaugiamės, kad galime pateikti pavyzdžių testavimui ir kvalifikacijai. Visi mėginiai turėtų būti sumokėti prieš išsiunčiant, o mėginių kaina yra šiek tiek didesnė už masinę gamybą. Kai masinis užsakymas įdėtas, mes galime jums grąžinti mėginių kainą. Galite nusipirkti mėginius iš mūsų tiesiogiai naudodami T / T, western uion arba paypal.

* Q: Koks yra jūsų geriausias privalumas?

A: Su gaminiais, kuriuos projektuojame ir tobuliname, kad galėtume užtikrinti ilgalaikį tiekimą. Ir mes turime profesionalią RD komandą, galime teikti pritaikymo paslaugas.

Tyrimo