USB į HDMI dvigubas monitorius

USB į HDMI Dual Monitor CU1400, 14 colių Full HD Portable USB Type-C Touch Monitor. * 14 colių, 1920x1080 rezoliucija * 10 duobių talpinė Touch * I / O: Type-C / Mini HDMI / Earphone Jack * 5mm Ultra Thin Design, 970g Lengvas svoris * 170° Wide Viewing Angle, 800:1 Kontrastas * Parama reguliuojamas ekrano spalva ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB į HDMI dvigubas monitorius

CU1400, 14 colių "Full HD Portable USB Type-C Touch Monitor".


- 1920x1080 rezoliucija, su dešimt taškų talpinė Touch
- Silm ir lengvas, su magnetiniu dėklu staliniams kompiuteriams
- Mini HDMI, Typc-C DC, Ausinės Jack uostai

CU1400详情页_02

USB į HDMI Dual Monitor Features: USB į HDMI Dual Monitor Features: USB į HDMI Dual Monitor Features: USB įCU1400详情页_10

CU1400详情页_04

USB į HDMI Dual Monitor Specifikacija:

CU1400详情页_12

USB į HDMI dvigubas monitoriusPrograma:

Vienas kabelis daro viską! Inovacijų USB tik ryšio pridėti monitoriai be pridedant griozdai!

VGA应用

* Su 10 taškų talpinė multi touch, per žmogaus organizmo dabartinis jautrumas pasiekti liesti funkcija, su tiksliu ir jautriu jutikliniu efektu. Talpinį jutiklinį ekraną reikia paliesti tik be spaudimo signalams generuoti.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai Finansai & Bankas:

Bankininkystės savitarnos kiosko mašinos pasižymi stipriu gyvybingumu su patogia sąsaja. Plačiai taikant bankomatus, sąskaitų mokėjimo kioskus ir interaktyvius informacijos kioskus bankų skyriuose, laiko alkanas klientai nebepraleidžia daug laiko laukia savo posūkius. Vietoj to, klientai yra turinio bendrauti su banko biurai per ATM tipo sistemas. "Neway" visada buvo patikimas teikdamas anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, pasižyminčius dideliu saugos efektyvumu. Padedame klientams kurti novatoriškus, išmanius ir elegantiškus ieškomus lietimo sprendimus. Todėl "Neway" produktai yra labai pritaikyti prie aplinkos su dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* RoHS, kuri patvirtina, kad, remiantis bandymų ataskaitos metu atliktais bandymais, mūsų produktai atitinka RoHS veikimo reikalavimus: 2002/95/EB,2005/618/EB.

* Klausimas: Kokia jūsų pagrindinė taikymo sritis?

A: Mūsų IPC ir monitorius yra plačiai naudojami:

BANKOMATAS, KOISK, Viešbutis / Svetingumas, Kariuomenė, Automatų automatas, Industrial & Automation control, power automation, Education, Exhibition, Advertisement, POS kasos aparatas, Transportas ir bilietų pardavimas, Pramogos / Kazino sistemos, Maisto ir gėrimų užsakymo patiekalai ir tt

Tyrimo