Didelės raiškos USB monitorius

Didelės raiškos USB monitorius CU1400, 14 colių "Full HD Portable USB Type-C Touch Monitor". * 14 colių, 1920x1080 rezoliucija * 10 duobių talpinė Touch * I / O: Type-C / Mini HDMI / Earphone Jack * 170° Wide Viewing Angle, 800:1 Kontrastas * Parama Reguliuojamas ekranas Spalvotas meniu * Parama HDR (HDMI režimu) * Type-C signalo transmision & Maitinimo šaltinis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didelės raiškos USB monitorius

CU1400, 14 colių "Full HD Portable USB Type-C Touch Monitor".

* 14 colių, 1920x1080 rezoliucija

* 10 duobių Talpinė Touch

* I / O: Type-C / Mini HDMI / Ausinės Lizdas

* Parama HDR (HDMI režimu)

* C tipo signalo transmision & Maitinimo


Didelės raiškos USB monitoriaus funkcijos:

CU1400详情页_02CU1400详情页_04

CU1400详情页_09

Didelės raiškos USB monitoriaus specifikacija:

CU1400详情页_12

Didelės raiškos USB monitoriusPrograma:

VGA应用

* Išskirtinis našumas ir greitis, multimedijos pramogų terminalas, visiškai kompiuteris suderinamas plug-n-Play

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai Finansai & Bankas:

"Neway" visada buvo patikimas teikdamas anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, pasižyminčius dideliu saugos efektyvumu. Padedame klientams kurti novatoriškus, išmanius ir elegantiškus ieškomus lietimo sprendimus. Todėl "Neway" produktai yra labai pritaikyti prie aplinkos su dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* Neway turi daug patirties, kad priimti daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijoje, JAV, Meksikoje, Vokietijoje, Turkijoje ir Indonezijoje ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvieną klientą aplankyti mus, ir tikimės, kad mes abi pusės galėtų sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OĮG ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Kaip prijungti savo panelinį kompiuterį su klipais?

A: Mūsų standartinis skydelis Kompiuteriai cmetal tarp Bezel ir klipas priveržti. Ekranas liks vietoje su presuu būti montuojamas į esamą spintelę su pateikta montavimo spaustukai. Įsukite klipus į šonines skylutes ant bezel o užpakalinės pusės, bet nepriveržkite visą kelią.

Tyrimo