14 colių nešiojamas monitorius

14 colių nešiojamas monitorius CU1400, 14 colių "Full HD Portable USB Type-C Touch Monitor". * 14 colių, 1920x1080 rezoliucija * 10 duobių talpinė Touch * I / O: Type-C / Mini HDMI / Earphone Jack * 5mm Ultra Thin Design, 970g Lengvas svoris * 170° Wide Viewing Angle, 800:1 Kontrastas * Parama reguliuojamas ekrano spalva ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

14 colių nešiojamas monitorius

CU1400, 14 colių "Full HD Portable USB Type-C Touch Monitor".


- 1920x1080 rezoliucija, su dešimt taškų talpinė Touch
- Silm ir lengvas, su magnetiniu dėklu staliniams kompiuteriams
- Mini HDMI, Typc-C DC, Ausinės Jack uostai

CU1400详情页_02

14 colių Nešiojami Monitorius Įranga:CU1400详情页_10

CU1400详情页_04

14 colių Nešiojami Monitorius Specifikacija:

CU1400详情页_12

14 colių nešiojamas monitoriusPrograma:

Vienas kabelis daro viską! Inovacijų USB tik ryšio pridėti monitoriai be pridedant griozdai!

VGA应用

* DC Maitinimo prievadas ir nuolatinės srovės kabelis neprivalomas. 3mm arba 10mm Bezel plonas priekinis skydelis, įterptųjų spintos tinka, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geriau atlikti šilumos išsklaidymo.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai transportui:

"Neway" sukūrė savo reputaciją transporto rinkoje, siūlydama pirmojo kurso jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Tiesą sakant, "Neway" produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kitose transporto srityje esančiose sistemos integratoriuose. "Neway" skirta įgyvendinti pažangiausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės naudotojų patirtį.

* Neway turi daug patirties, kad priimti daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijoje, JAV, Meksikoje, Vokietijoje, Turkijoje ir Indonezijoje ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvieną klientą aplankyti mus, ir tikimės, kad mes abi pusės galėtų sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OĮG ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* K: Ar jūs gamintojas?

A: Yes.Our įmonės būstinė yra Fujian Kinijos, gamyklos zhangzhou City.

Tyrimo