USB maitinamas LED ekranas

USB maitinamas LED ekranas CL1011NT: 10,1 colio LCD ekranas atsparus jutikliniam ekranui. ● 10,1 '' TFT LCD USB maitinamasis monitorius ● Pasirinktinai veikianti jutiklinė funkcija ● Įmontuotas garsiakalbis ● USB įvestis ir USB išvestis ● 1024 x 600 skiriamoji geba ● 250cd / m2 ryškumas / LED apšvietimas ● Paslėptas laikiklis / VESA 75mm skylės USB ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB maitinamas LED ekranas

CL1011NT: 10,1 colio skystųjų kristalų ekrano atsparus jutiklis.

● 10,1 "TFT LCD USB maitinamas monitorius

● 1024 x 600 skiriamoji geba

● 250 cm2 / m2 ryškumas / LED apšvietimas

● Paslėptas laikiklis / VESA 75mm skylės USB-CL1011NT 详情 页 _02

USB maitinimo LED ekrano funkcija:

CL7604 详情 页 _03

USB maitinimo LED ekrano specifikacija:

USB-CL1011NT 详情 页 _12

USB maitinamas LED ekrano taikymas :

USB monitoriuje yra tūkstančiai naudingų ir įdomių programų: saugokite savo pagrindinio ekrano netvarką, pastatykite „Instant Messaging“ langus, saugokite savo programų paletes, naudokite jį kaip skaitmeninį nuotraukų rėmelį, kaip specialų atsargų ženklinimo ekraną, įdėkite žaidimų žemėlapius ji.

USB

* Su mažomis sąnaudomis, mažomis energijos sąnaudomis, naujausiais jutikliais ir ekrano technologijomis, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimu, mūsų produktai yra tinkami tvirtai pramoninei aplinkai.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* ATM: pažangi sauga, stabilumas ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs bankomatų pramonei. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti puikiai nepertraukiamai dieną ir naktį, jie gali būti tinkamai valdomi net ir atšiauriose aplinkose.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas.

* Q: Kokia yra jūsų pramoninės plokštės kompiuterio programa?

A: Pramoniniai skydiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami tarptautiniame pasaulyje, ypač pramoninės automatikos, pramoninės kontrolės, stebėjimo, medicinos įrangos, intelektualių terminalų ir pan. poreikius.

Tyrimo