USB monitorius „Windows 8“

USB monitorius „Windows 8“ CL1011NT: 10,1 colio LCD ekranas atsparus jutikliniam ekranui. ● 10,1 '' TFT LCD USB maitinamasis monitorius ● Pasirinktinai veikianti jutiklinė funkcija ● Įmontuotas garsiakalbis ● USB įvestis ir USB išvestis ● 1024 x 600 skiriamoji geba ● 250cd / m2 ryškumas / LED apšvietimas ● Paslėptas laikiklis / VESA 75mm skylės USB ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB monitorius „Windows 8“

CL1011NT: 10,1 colio skystųjų kristalų ekrano atsparus jutiklis.

● 10,1 "TFT LCD USB maitinamas monitorius

● 1024 x 600 skiriamoji geba

● 250 cm2 / m2 ryškumas / LED apšvietimas

● Paslėptas laikiklis / VESA 75mm skylės USB-CL1011NT 详情 页 _02

„USB Monitor“ „Windows 8“ funkcija:

CL7604详情页_03

USB monitoriaus „Windows 8“ specifikacija:

USB-CL1011NT 详情 页 _12

„USB Monitor“ „Windows 8“ taikymas :

USB monitoriuje yra tūkstančiai naudingų ir įdomių programų: saugokite savo pagrindinio ekrano netvarką, pastatykite „Instant Messaging“ langus, saugokite savo programų paletes, naudokite jį kaip skaitmeninį nuotraukų rėmelį, kaip specialų atsargų ženklinimo ekraną, įdėkite žaidimų žemėlapius ji.

USB

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, daugialypės terpės pramogų terminalas, didelė integravimo galimybė, puikus stabilumas, visiškai suderinamas kompiuteris su „plug & play“

* Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti puikiai nepertraukiamai dieną ir naktį, jie gali būti tinkamai valdomi net ir atšiauriose aplinkose.

* Q: Kur yra jūsų skydelio kompiuteris / planšetinis kompiuteris?

A: Restaruant, reklama, lošimai, medicinos įranga, kioskas, bankomatas, pramoninis autorizavimas, prekybos centrų parduotuvės ir kt.

* Q. Ar galime turėti mūsų logotipą, kuris bus atspausdintas ant vienetų ar pakuočių?

A: Bandinių patikrinimas funkciniam vertinimui, tik neutralus pakavimas ir jokio logotipo spausdinimas. MP užsakymui galime spausdinti ant produkto ir pakuotės su jūsų įgaliotu logotipu.

Tyrimo