Didžiausias USB maitinamas monitorius

Didžiausias USB maitinimo šaltinis, 10,1 colio skystųjų kristalų skystųjų kristalų monitorius su LCD ekranu ● 10,1 colių TFT skystųjų kristalų ekranas, maitinamas iš USB energijos, pasirenkamas ● Be garsiakalbio ● USB įvestis ir USB išvestis ● 1024 x 600 skiriamoji geba ● 250 cd / m2 ryškumas / LED foninis apšvietimas ● Sulankstomas laikiklis / VESA 75 mm skylių USB vaizdo ekranas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didžiausias USB maitinamas monitorius

CL1010NT, 10,1 colio USB maitinamas LCD ekranas

● 10,1 colio TFT skystųjų kristalų ekranas, maitinamas USB

● Jutiklinė funkcija pasirenkama

● Be garsiakalbio

● 1024 x 600 skiriamoji geba

● 250 cd / m2 ryškumas / LED apšvietimas

● Sulankstomas laikiklis / VESA 75 mm skylės

USB-CL1010NT 详情 详情 (1)

Didžiausia USB maitinimo funkcija:

CL7603N 详情 页 _03

Didžiausia monitoriaus, naudojančio USB maitinimą, specifikacija:

„USB-CL1010NT 详情 页“ (7)

Didžiausia monitoriaus programa su USB varikliu :

USB

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, kuriame naudojama LED foninio apšvietimo technologija kartu su aukštos raiškos pramoniniu A klasės ekranu, yra ilgesnis tarnavimo laikas, o ekranas parodytas prabangesnis, spalvingesnis.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Klausimas: kai gausiu produktus, jei produktai yra sugedę, kokią garantinį aptarnavimą palaikote?

A: Pirma, susisiekite su mumis ir papasakokite mums problemas, mes galime jums pateikti gerus sprendimus, antra, galite grąžinti prekes, o mes remontuojame. Mes norime su jumis užmegzti ilgalaikį verslą, o ne vieną kartą.

Tyrimo