Išorinis monitorius per USB

Išorinis monitorius per USB CL1010NT, 10,1 colio USB maitinamasis LCD monitorius ● 10,1 "TFT LCD USB maitinamas monitorius ● Neprivaloma naudoti jutiklį ● Be garsiakalbio ● USB įvestis ir USB išėjimas ● 1024 x 600 skiriamoji geba ● 250cd / m2 šviesumas / LED apšvietimas ● Sulankstomasis laikiklis VESA 75 mm skylių USB vaizdo ekranas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Išorinis monitorius per USB

CL1010NT, 10,1 colio USB maitinamas LCD monitorius

● 10,1 "TFT LCD USB maitinamas monitorius

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● Be garsiakalbio

● USB įvestis ir USB išėjimas

● 1024 x 600 skiriamoji geba

● 250 cm2 / m2 ryškumas / LED apšvietimas

● Sulankstomas laikiklis / VESA 75 mm skylės

USB-CL1010NT 详情 页 (1)

Išorinis monitorius per USB funkciją:

CL7603N 详情 页 _03

Išorinis monitorius per USB specifikaciją:

USB-CL1010NT 详情 页 (7)

Išorinis monitorius per USB programą :

USB maitinamasis jutiklinis ekranas, kaip daugelio įvesties / išvesties įrenginys vaizdo konferencijai, momentinių pranešimų, naujienų, biuro programų, žaidimo žemėlapių ar įrankių rinkinių, nuotraukų rėmelių ir atsargų liejimui ir kt.

USB

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinis drėgnumas 10% ~ 90% (nekondensuojantis), 365 dienos * 24 valandų darbo oras.Priimkite pramoninę kontrolę HD LCD ekraną ir LED apšvietimo ekraną, paryškinkite paveikslėlį, puikią spalvą.

* „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėje naudojamose navigacijos priemonėse, radarų sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, „Sonar“ sistemoje ir pan.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Jei mygtukų funkcija gali būti iš naujo apibrėžta?

A: TAIP.

Tyrimo