Prijunkite monitorių per USB prievadą

Prijunkite monitorių per USB prievadą, CL1010NT, 10,1 colio USB maitinamas LCD ekranas -10,1 '' TFT LCD USB maitinamas monitorius - pasirinktinai prijungiama funkcija - be garsiakalbio -USB įvesties ir USB išvesties -1024 x 600 skiriamoji geba -250cd / m2 ryškumas / LED apšvietimas - Sulankstomas laikiklis / VESA 75mm skylės
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prijunkite monitorių per USB prievadą

CL1010NT, 10,1 colio USB maitinamas LCD monitorius

● 10,1 "TFT LCD USB maitinamas monitorius

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● Be garsiakalbio

● USB įvestis ir USB išėjimas

● 1024 x 600 skiriamoji geba

● 250 cm2 / m2 ryškumas / LED apšvietimas

● Sulankstomas laikiklis / VESA 75 mm skylės

USB-CL1010NT 详情 页 (1)

USB-CL1010NT 详情 页 (2)

USB-CL1010NT 详情 页 (3)

Prijunkite monitorių per USB prievadą:

CL7603N 详情 页 _03

Prijunkite monitorių per USB prievadą:

USB-CL1010NT 详情 页 (7)

Prijunkite monitorių per USB prievadą :

USB monitoriuje yra tūkstančiai naudingų ir įdomių programų: saugokite savo pagrindinio ekrano netvarką, pastatykite „Instant Messaging“ langus, naudokite juos kaip skaitmeninį nuotraukų rėmelį, įdėkite žaidimų žemėlapius.

USB

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Optimizuota logistika:

Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visą personalą, tuo pačiu metu vykdant oficialiąsias pareigas.

* „Neway“ turi SMT liniją (1 + 1) ir gamybos liniją x 7, įskaitant suvirinimą ir kalibravimą x 2

ir surinkimas x 5.

* Q: Kokia jūsų MDT programa?

A: Mūsų mobiliojo duomenų terminalas daugiausia skirtas naudoti transporto priemonėse, o klientas paprastai įdiegia savo programinę įrangą mūsų aparatinėje įrangoje, kad pasiektų savo taikomąją programą, pvz., Laivyno valdymą, taksi siuntimą, pramoninę kontrolę ir kt.

Tyrimo