Kompiuterio ekranas su USB jungtimi

Kompiuterio ekranas su USB prievadu, 10,1 colio skystųjų kristalų ekranu su maitinimo elementu ● 10,1 colių TFT skystųjų kristalų ekranu, maitinamu su monitoriumi ● Papildoma jutiklinė funkcija ● Be garsiakalbio ● USB įvestis ir USB išvestis ● 1024 x 600 skiriamoji geba ● 250 cd / m2 ryškumas / LED foninis apšvietimas ● Sulankstomas laikiklis / VESA 75mm skylių USB vaizdo ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kompiuterio ekranas su USB jungtimi

CL1010NT, 10,1 colio USB maitinamas LCD ekranas

● 10,1 colio TFT ekranas, USB maitinamas

● Jutiklinė funkcija pasirenkama

● Be garsiakalbio

● USB įvestis ir USB išvestis

● 1024 x 600 skiriamoji geba

● 250 cd / m2 ryškumas / LED apšvietimas

● Sulankstomas laikiklis / VESA 75 mm skylės

USB-CL1010NT 详情 详情 (1)

Kompiuterio ekranas su USB jungties funkcija:

CL7603N 详情 页 _03

Kompiuterio ekrano su USB prievadu specifikacija:

„USB-CL1010NT 详情 页“ (7)

Kompiuterio ekranas su USB prievado programa :

Jutiklinio ekrano monitorius, turintis USB jungtį, kaip daugialypis įvesties / išvesties įrenginys vaizdo konferencijai, momentiniams pranešimams, naujienoms, „Office“ programoms, žaidimų žemėlapiui ar įrankių dėžėms, nuotraukų rėmeliams ir akcijų perdavimui ir kt.

USB

* Galimas funkcijų pridėjimas prie molekulės, tokios kaip „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, fotoaparatas, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų rinktuvas. Išorės pritaikymas taip pat galimas, visiškai užsandarintas, atsparus dulkėms, atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* AFC transporto sprendimas: „Neway“ ekranas su antivibracija, atsparumu smūgiams, mažomis energijos sąnaudomis ir plataus diapazono įtampa pasižymi sparčiai besivystančia transporto pramone. Tai rodo rinkos paklausą. „Neway“ sukūrė skystųjų kristalų monitorius, skirtus keleiviams teikti įvairaus pobūdžio informaciją ir pramogas, taip pat teikti daug techninės informacijos ir darbo platformą pagrindiniams prižiūrėtojams.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir CE, FCC ir kt. Sertifikatus.

* Kl .: Ar galite pateikti aparatinės įrangos programinę įrangą?

A: Mes teikiame nemokamą visų API SDK ir vartotojo vadovą, kad palaikytume jūsų plėtrą ar programavimą.

Tyrimo