Planšetinis kompiuteris su GPS

N775, nešiojamasis „Android“ mobiliųjų duomenų terminalas 7 colių taksi planšetinis kompiuteris - operacinė sistema: „Android“ 5.1.1 - procesorius: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8GB - daugiafunkcinis jutiklinis ekranas - plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM - pritaikyta aparatūra ir programinė įranga - Wifi ir ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Planšetinis kompiuteris su GPS

N775, nešiojamasis „Android“ mobiliųjų duomenų terminalas

- OS: „Android“ 5.1.1

- CPU: galingas „Qualcomm Quad core“ procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8GB

- Multi Capacitive jutiklinis ekranas

- Plėtra: RS232, OTG, TF ir SIM

- Pritaikyta aparatūra ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“ bei 3G ir 4G & GPS

- DC9-36V

1.jpg

Planšetinis kompiuteris su GPS funkcijomis:

Planšetinis kompiuteris su GPS specifikacija:

PC-N775 详情 页 _06.jpg

Planšetinis kompiuteris su GPS programa:

Planšetinis kompiuteris, turintis GPS, puikiai veikia įvairiose srityse, pvz. transporto priemonių sistema, mažmeninė prekyba, nešiojamieji medicinos prietaisai, žmogaus ir mašinos sąsaja, pažangios pramonės kontrolės sistema, elektros energijos pramonė, maitinimas ir pramogos, uosto terminalas, krovinių gabenimas konteineriais ir tt Tabletinis kompiuteris su GPS yra aukštos kokybės ir plačiai naudojamas eurais šalys, JAV, Japonija ir kt.

LLP kompiuteris ARM APPLICATION.jpg

* Su 10 taškų talpos multi touch, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą, kad pasiektų jutiklinę funkciją, su tiksliu ir jautrumu. Talpos jutikliniam ekranui reikia paliesti tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.

* Pabrėžkite produktų mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves, turėti stiprią MTTP technologiją, kuri gali teikti technines konsultacijas tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų teikti atitinkamus pritaikytus sprendimus, kad patenkintų skirtingus klientų poreikius .

* Ekrano sprendimas jūrų / kariniam

„Neway“ jūriniai ir kariniai LCD monitoriai ir ekranas yra specialiai pagaminti, kad atlaikytų grubų reljefą, atšiaurias ir tvirtas aplinkos sąlygas. „VESA“ standartinis laikiklis yra prieinamas daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* „Neway“ nuo 2000 m. Gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek individualius produktus.

* Q: Ar turite atsargų?

A: Mes kiekvieną mėnesį laikome 1000-5000 vienetų.

Tyrimo