8 planšetinis kompiuteris

Planšetinis kompiuteris 8 N8,8 colio 1024 * 600 IP65 „Android“ tvirtas planšetinis kompiuteris su doko plėtiniu. * Tvirtas korpuso dizainas su IP65 įvertinimu * 2 GB RAM DDR3, 8 GB EMMC „Flash“ * Įvairios I / O, tokios kaip RJ45, RS232, RS458, USB, OTG ir kt. * NFC, fotoaparatas, baterija, WIFI, „Bluetooth“, 4G / 3G korinis ir GPS ir kt. ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

8 planšetinis kompiuteris

N8,8 colio 1024 * 600 IP65 „Android“ tvirtas planšetinis kompiuteris su doko plėtiniu.


* Tvirtas gaubto dizainas su IP65 įvertinimu

* 2 GB RAM DDR3, 8 GB „EMMC Flash“

* Įvairūs I / O, tokie kaip RJ45, RS232, RS458, USB, OTG ir kt

* NFC, fotoaparatas, akumuliatorius, WIFI, „Bluetooth“, 4G / 3G korinis ir GPS ir tt Neprivaloma funkcija

N8_02

8 planšetinio kompiuterio dizainas:

N8_06

8 planšetinio kompiuterio matmenys:

N8_08

8 planšetinio kompiuterio specifikacija:

N8_10

8 planšetinio kompiuterio sertifikatai:

Iki šiol „Neway“ taip pat laimėjo garbės vardą kaip „Fujian Technology Enterprise“ ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, sertifikuotus „HDMI Licensing, LLC“.

Pažyma

* Naudojant pramoninio lygio pagrindinę plokštę su patikimomis eksploatacinėmis savybėmis. Palaikoma integruota, sieninė, lentynose montuojama, darbalaukio, konsoles palaikanti priemonė. Neprivaloma juoda arba sidabrinė spalva. IP65 klasės atsparus vandeniui ir dulkėms priekinis skydelis.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Pramonės automatika: Didėjant pramoninės automatikos įrangos sudėtingumui, „Neway“ sukūrė „viskas viename“ įterptą skydinį asmeninį kompiuterį nuo 7 "" iki 22 "". Tai gali padėti baigti kai kurias serijos operacijas, tokias kaip produkto parametrų būsenos rodymas, sistemos veikimo valdymas, istorinių duomenų užklausa ir statistika, techninės priežiūros įrašų užklausa ir pan. Tai yra operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas vyktų sklandžiai. Pramoninės automatikos rodymo sprendimas.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įtaisus, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Klausimas: koks yra įprastas monitorių pristatymo laikas?

A: 3–5 dienos mėginiams, 15–20 dienų - 100 vnt.

Tyrimo