Automobilių planšetinis kompiuteris

N775, nešiojamasis „Android“ mobiliųjų duomenų terminalas 7 colių taksi planšetinis kompiuteris - operacinė sistema: „Android“ 5.1.1 - procesorius: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8GB - daugiafunkcinis jutiklinis ekranas - plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM - pritaikyta aparatūra ir programinė įranga - Wifi ir ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Automobilių planšetinis kompiuteris

N775, nešiojamasis „Android“ mobiliųjų duomenų terminalas

- OS: „Android“ 5.1.1

- CPU: galingas „Qualcomm Quad core“ procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8GB

- Multi Capacitive jutiklinis ekranas

- Plėtra: RS232, OTG, TF ir SIM

- Pritaikyta aparatūra ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“ bei 3G ir 4G & GPS

- DC9-36V

1.jpg

Automobilių planšetinio kompiuterio funkcijos:

Automobilio planšetinio kompiuterio specifikacija:

PC-N775 详情 页 _06.jpg

Automobilių planšetinio kompiuterio taikymas:

Šis „Car Tablet PC“ gali būti plačiai naudojamas įvairiose pramonės šakose, pvz., „Fleet dispatching“, specialioje transporto priemonėje, indutrial control, „Large Warehouse Management“, žemės ūkio ir statybos transporto priemonėse, gamyboje ir kt.

LLP kompiuteris ARM APPLICATION.jpg

* Su 10 taškų talpos multi touch, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą, kad pasiektų jutiklinę funkciją, su tiksliu ir jautrumu. Talpos jutikliniam ekranui reikia paliesti tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.

* Bendrovė turi pažangią gamybos procesų įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, užtikrinančią produktų gamybą ir kokybę. Produktai eksportuojami į užjūrio šalis, kurios šiuo metu yra geros reputacijos.

* Aviacijos technika

Suteikite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtoms plokščių plokščių monitoriams. Spalvų aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos suvartojimo ir iškraipymų. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai plati žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.

* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namie ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Klausimas. Kokia yra kokybė?

A: Įrengtas aukštos ir žemos temperatūros testavimo aparatu, vibracijos testeriu, visa medžiaga yra originali garantija, sertifikuota CE, ROHS, FCC, CCC, ISO9001, CQC.

Tyrimo