Geriausi tvirta tabletė

N865, mobiliųjų duomenų terminalas Transporto priemonės skydelis 8 colių automobilinis planšetinis kompiuteris * 8 colių pramoninis skydelis, rezistorius * OS: WIndowsCE6.0 arba Linux2.3.62 * Įdiegtas garsiakalbis, stiprus vibracijos pasipriešinimas * USB valdiklis × 3, RS232, Ethernet RJ45 prievadas * Galingas TI OMAP3525, 600MHz procesorius * Aparatūra ir ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausi tvirta tabletė

N865, mobiliųjų duomenų terminalas Transporto priemonės skydelis, 8 colių automobilinis planšetinis kompiuteris

* 8 colių pramoninis skydelis, rezistinis prisilietimas

* OS: WIndowsCE6.0 arba Linux2.3.62

* Įjungtas garsiakalbis, stiprus vibracijos atsparumas

* USB hostx3, RS232, Ethernet RJ45 prievadas

* Galingas TI OMAP3525, 600MHz procesorius

详情 1.jpg

Geriausi „Ruggedized“ planšetinio kompiuterio tvirtinimai ir priedai:

详情 2.jpg

Geriausi „Ruggedized Tablet“ specifikacijos:

详情 页 3.jpg

Geriausi „Ruggedized“ planšetinio kompiuterio tyrimų ir plėtros komanda:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD.jpg

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Bendrovė turi pažangią gamybos procesų įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, užtikrinančią produktų gamybą ir kokybę. Produktai eksportuojami į užjūrio šalis, kurios šiuo metu yra geros reputacijos.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“. „Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitoriai („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* Q: Kaip jums pristatyti prekes?

A: Laivas oru jūroje ir išreikšti. Mes bendradarbiaujame su tarptautiniais išreiškimais, tokiais kaip DHL, UPS, FedEx, TNT, kad mūsų klientai galėtų greitai įsigyti prekes.

* Q: Kaip valdote kokybę?

Kiekviena produktų dalis yra griežtai tikrinama pagal kokybės sistemos sertifikavimą prieš gamybą.

* K: Koks jūsų įmonės tikslas?

A: Mes teikiame sau ne tik uždirbti savo verslą, bet ir uždirbame savo pasitikėjimą.Jei ieškote procesoriaus, kuriame yra konkurencingos kainos, nėra ilgalaikių įsipareigojimų, nėra paraiškos ar sąrankos mokesčio, OSCAN yra jūsų pasirinkimas. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis tikslas.

* K: Kodėl reikia pasirinkti?

A: Mes laikome „vientisumą, inovacijas, laimėkime kartu“, kaip įmonės kultūrą, su savo profesionaliomis medžiagomis ir gamybos gamyklomis, mūsų MTTP, gamybos, valdymo, pardavimo ir aptarnavimo komandos stengsis pateikti aukščiausios kokybės ir konkurencingas kainas mūsų gerbiamiems klientams.


Hot Tags: geriausia kieta tabletė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like