Geriausi 8 „Android“ planšetiniai kompiuteriai

Geriausi 8 „Android“ planšetiniai kompiuteriai, N8,8 colio 1024 * 600 IP65 „Android“ tvirtas planšetinis kompiuteris su doko plėtiniu. * Tvirtas korpuso dizainas su IP65 įvertinimu * 2 GB RAM DDR3, 8 GB EMMC „Flash“ * Įvairios I / O, tokios kaip RJ45, RS232, RS458, USB, OTG ir kt. * NFC, fotoaparatas, baterija, WIFI, „Bluetooth“, 4G / 3G korinis ir GPS ir kt. ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausi 8 „Android“ planšetiniai kompiuteriai

N8,8 colio 1024 * 600 IP65 „Android“ tvirtas planšetinis kompiuteris su doko plėtiniu.


* Tvirtas gaubto dizainas su IP65 įvertinimu

* 2 GB RAM DDR3, 8 GB „EMMC Flash“

* Įvairūs I / O, tokie kaip RJ45, RS232, RS458, USB, OTG ir kt

* NFC, fotoaparatas, akumuliatorius, WIFI, „Bluetooth“, 4G / 3G korinis ir GPS ir tt Neprivaloma funkcija

N8_02

Geriausi 8 „Android“ planšetinių kompiuterių dizainas:

N8_06

8 geriausi „Android“ planšetinių kompiuterių aspektai:

N8_08

8 geriausių „Android“ planšetinių kompiuterių specifikacijos:

N8_10

8 geriausi „Android“ planšetiniai kompiuteriai:

Planšetinis kompiuteris gali būti plačiai naudojamas mobilizuojant įvairių pramonės sričių, tokių kaip automobilių parko dispečerinė, speciali transporto priemonė, pramoninė kontrolė, didelių sandėlių valdymas, žemės ūkio ir statybinė transporto priemonė, informavimą.

STW 应用 图

* Nuostabus našumas ir greitis, daugialypės terpės pramogų terminalas, visiškai suderinamas su kompiuteriu „Plug-n-Play“

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Savitarnos kioskas: visur pasirodo kioskai ir automatinės prekybos sistemos. Jie naudojami daugelyje pramonės sričių, įskaitant: mažmeninę prekybą, sveikatos apsaugą, bilietų pardavimą, svetingumą, reklamą, užkandžius, transportavimą, muziejus, įrangos nuomą, foto kioskus, virtualų registratorių, būdų paieškai, prekybos parodas ir dar daugiau.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Kl .: Ar pirkėjai gali nuspręsti, kokia greitoji įmonė bus naudojama?

A: Taip. Pirkėjai gali pasirinkti greitesnę bendrovę, kuriai jie patinka ar su kuria bendradarbiauja.

Tyrimo