8 Planšetinis kompiuteris

N865, mobiliųjų duomenų terminalas Transporto priemonės skydelis 8 colių automobilinis planšetinis kompiuteris * 8 colių pramoninis skydelis, rezistorius * OS: WIndowsCE6.0 arba Linux2.3.62 * Įdiegtas garsiakalbis, stiprus vibracijos pasipriešinimas * USB valdiklis × 3, RS232, Ethernet RJ45 prievadas * Galingas TI OMAP3525, 600MHz procesorius * Aparatūra ir ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

8 Planšetinis kompiuteris

N865, mobiliųjų duomenų terminalas Transporto priemonės skydelis, 8 colių automobilinis planšetinis kompiuteris

* 8 colių pramoninis skydelis, rezistinis prisilietimas

* OS: WIndowsCE6.0 arba Linux2.3.62

* USB hostx3, RS232, Ethernet RJ45 prievadas

* Galingas TI OMAP3525, 600MHz procesorius

* Aparatūra ir programinė įranga gali būti pritaikyti jūsų poreikiams

详情 1.jpg

8 Planšetinio kompiuterio montavimas ir priedai:

详情 2.jpg

8 Tablet PC specifikacijos:

详情 页 3.jpg

8 Tablet PC programos:

8 Planšetiniame kompiuteryje veikia daugybė kitų sričių, pvz. transporto priemonių sistema, mažmeninė prekyba, nešiojamieji medicinos prietaisai, žmogaus ir mašinos sąsaja, pažangios pramonės kontrolės sistema, elektros energijos pramonė, maitinimas ir pramogos, uosto terminalas, konteinerių kroviniai ir tt 8 Tabletinis kompiuteris yra aukštos kokybės ir plačiai naudojamas euro šalyse , JAV, Japonija ir kt.

LLP kompiuteris ARM APPLICATION.jpg

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Neway įkurta 2001 m., Mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros produktus, turtingą patirtį tiekiant Panel PC ir Monitorius į pasaulio šalį.

* Palieskite „Finance & Bank“ sprendimus

Banko savitarnos kioskų įrenginiai su savo patogia sąsaja turi didelį gyvybingumą. Plačiai taikydami bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacijos kioskus bankų skyriuose, laiko badaujantiems klientams nebėra daug laiko laukti savo posūkių. Vietoj to, klientai turi galimybę bendrauti su banko biurais per ATM tipo sistemas.

* RoHS, patvirtinantis, kad, remiantis bandymų metu atliktais bandymais, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos reikalavimus: 2002/95 / EB, 2005/618 / EB.

* Klausimas: kodėl pasirinkti jus?

A: l A klasės žaliavos užtikrina galutinio produkto kokybę

l CE, ROHS, ISO9001, SGS sertifikuota

l Per 10 metų patirtį OEM / ODM

l Savo surinkimo gamykla / metalo aparatūros gamykla / pakuotės dėžutės gamykla /

l Ar PCBA kuria komandą, palaiko programinės įrangos ir APP pritaikymą.

Q: Ar galiu spausdinti savo logotipą ant mini kompiuterio?

A: Taip, mes galime spausdinti jūsų logotipą ant mini kompiuterio, naudojant silkprintą arba lazerį, kaip jums reikia.

* Q: Kokia jūsų pagrindinė įmonės vertė?

A: Integruoti į visuomenę, masę ir įmones, siekiant sukurti ekologišką ir aplinką tausojančią visų visuomenės grupių technologijų gyvenimą, gerinti nacionalinio prekės ženklo vertę, taip pat teikti tam tikrą indėlį mūsų šaliai ir visuomenei remiantis naujovišku vystymusi ir aplinkos apsauga ateityje.

* Klausimas. Kokia yra kokybė?

A: Įrengtas aukštos ir žemos temperatūros testavimo aparatu, vibracijos testeriu, visa medžiaga yra originali garantija, sertifikuota CE, ROHS, FCC, CCC, ISO9001, CQC.

K: Kas yra jūsų pakuotės dėžutė?

A: Pramoninis skydelis yra pakuojamas naudojant korio dėžutes, medines padėklus ar skrydžio dėžes, priklausomai nuo to, kas reikalinga.


Tyrimo