Sunkvežimių vairuotojų planšetė

„Truckers“ planšetė sunkvežimių vairuotojams 7 colių IP66 transporto priemonės planšetinis kompiuteris „Android 7.1.2“ su C tipo USB. * 7 colių IPS 1280x800 skydelis su didelio ryškumo 800 mazgų * 2G RAM, 16G ROM laikmena * Užrakinta stotelė su prailgintu kabeliu (GPIO, ACC, RS232x2, USB), pasirenkama SAEJ1939 / OBD-II) * Gali būti skirta ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Sunkvežimių vairuotojų planšetė

7 colių „IP66“ planšetinis kompiuteris „Android 7.1.2“ su C tipo USB.


* 7 colių IPS 1280x800 skydelis, kurio ryškumas yra 800 nitų

* 2G RAM, 16G ROM atmintinė

* Užrakinamas dokas su prailgintu kabeliu (GPIO, ACC, RS232x2, USB), pasirenkamas SAEJ1939 / OBD-II)

* Gali būti naudojamas nešiojant rankiniu diržu

* JAV MIL-STD-810G antivibracijos ir smūgio standartas

N777 - 详情 页 _01

„Truckers“ planšetė sunkvežimių vairuotojams - visuotinis tvirtumas:

TPU medžiagos apsauga nuo kampinių kritimų suteikia visapusišką planšetinių kompiuterių apsaugą. Atitikimas IP66 įvertinimams, atsparus dulkėms ir vandeniui, 1,5 m atsparumas kritimams, antivibracija ir smūgiams standartas, nustatytas JAV karinės įrangos MIL-STD-810G.

N777– 详情 页 _02

Sunkvežimių vairuotojų planšetinių kompiuterių specifikacijos:

N777 - 详情 页 _12

N777– 详情 页 _13

Sunkvežimių vairuotojų pažymėjimai apie sunkvežimių vairuotojus:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008, su gautais produktais, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt.

Pažyma

* Pasirenkamas nuolatinės srovės prievadas ir nuolatinės srovės laidas. 3 mm arba 10 mm plonas priekinis skydelis, tinkamas įdėtas korpusas, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymas.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Įprastos programos:

Žaidimų automatai, Foto kabinos, Kavos kioskai, Medicinos įranga, KTV aparatai, Bilietų spausdintuvas, Bankomatas, Pramoninės valdymo mašinos, Pašto dėžutė, Prekybos centrai, Prekybos centras, Spintelės, įterptosios.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daug klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Kl .: Ar jūsų įrenginys gali veikti 24–7 dienas? O kaip temperatūros diapazonas, kuriame jis gali veikti?

A: Taip, mūsų kompiuteriai gali dirbti 24–7 dienas, o darbo temperatūra yra 0–40 laipsnių šilumos. Tai viskas dėl mūsų dizaino be ventiliatoriaus, taupančios vietos, be triukšmo, mažos energijos sąnaudos, didelis išplėtimas yra mažojo kompiuterio pranašumai prie stalinio kompiuterio.

Tyrimo