Geriausias „Android“ planšetinis kompiuteris

Geriausias „Android“ planšetinis kompiuteris N775, 7 '' nešiojamas mobilusis duomenų terminalas, pigi „PCAP Touch“ - centrinis procesorius: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB - plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM - tinkinta aparatūra Ir turima programinė įranga - „Wifi“, „Bluetooth“, 3G ir 4G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias „Android“ planšetinis kompiuteris

N775, 7 '' Nešiojamasis mobiliųjų duomenų terminalas Pigios planšetės, „Multi PCAP Touch“

- CPU: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB

- Plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM

- Turima individualizuota aparatinė ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“, 3G ir 4G bei GPS

- DC9-36V

„PC-N775“ 页 页 _01.jpg

Geriausias „Android“ planšetinis kompiuteris: „PC-N775“ 详情 页 _04.jpg

Geriausia „Android“ planšetinio kompiuterio specifikacija:

„PC-N775“ 详情 页 _06.jpg

Apie mus:

Quanzhou NEWAY Industrial Limited yra profesionalus ir globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas nuo 2002 m.
NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninę fiuzeliažą. Visų metalinių korpusų konstrukcija yra tvirta, antisemizinė, tvirta, atspari aukštai ir žemai temperatūrai, efektyvi šilumos išsisklaidymui ir gali būti naudojama atšiaurioje aplinkoje.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Pramonės automatika: Didėjant pramoninės automatikos įrangos sudėtingumui, „Neway“ sukūrė „viskas viename“ įterptą skydinį asmeninį kompiuterį nuo 7 "" iki 22 "". Tai gali padėti baigti kai kurias serijos operacijas, tokias kaip produkto parametrų būsenos rodymas, sistemos veikimo valdymas, istorinių duomenų užklausa ir statistika, techninės priežiūros įrašų užklausa ir pan. Tai yra operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas vyktų sklandžiai. Pramoninės automatikos rodymo sprendimas.

* Pagrindines „Neway“ produktų grupes sudaro: įterptosios kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoninėms reikmėms, USB displėjaus monitoriai, taip pat turi pramoninius IP65 skydelio kompiuterius („Windows“ arba „Android“) ir pramoninius IP65 monitorius (neliečiamus, varžinius, talpinius). , Infraraudonųjų spindulių).

* Q: Koks jūsų pajėgumas?

A: 30-50K / M.

Tyrimo