Tabletės su NFC funkcija

Tabletės su NFC funkcija N776, 7 colių 1280x800 IPS IP64 kabinoje Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch. - CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius - RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB - Išplėsti kabelį su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC - Individualus Aparatūra & Programinė įranga prieinama -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tabletės su NFC funkcija

N776, 7'' 1280x800 IPS IP64 kabinos Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch.

- CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB

- Išplėsti kabelį su GPIO(2in, 2out), ACC, RS232x2, DC

- Individualus Aparatūra & Programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM laikiklio prijungimo stotelė


Tabletės su NFC funkcijų funkcijomis:

 PC-N776详情页-V1 (1).jpg


PC-N776详情页-V1 (3).jpg

Tabletės su NFC funkcijų specifikacija:

PC-N776详情页-V1 (6).jpg

Tabletės su NFC funkcija taikymas:

LLP PC ARM APPLICATION

* Itin plokščias pramoninis ekrano dizainas, su pramoninės kokybės aliuminio lydinio kūno, taip pat su 3mm storio su spindulys kampe / 10mm storio su stačiu kampu kampe priekinio rėmo, juoda arba sidabro spalva neprivaloma.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai pramonės:

"Neway" siūlo pramoninio stiprumo jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra pakankamai patikimair patikimi, kad juos būtų galima įgyvendinti sudėtingoje pramoninėje aplinkoje, kurioje vyrauja dulkės ir skysčiai. Sandarinimo pagal pramonės reikalavimus, Neway produktai gali būti eksploatuojami neribotaliesti styli kaip pirštai, pirštinės rankų ir tt Interaktyvus žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams intuityviai valdyti mašinas su daug lengva kontrole. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą su aukštos kokybės ir ilgalaikio patikimumo.

* Profesionalios paslaugos pasauliniams klientams. "Neway" naudoja visiškai naują LCD ekraną iš LG, SHARP, CHIMEI INNOLUX, SAMSUNG ir tt, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir "Panel PC".

* K: Koks jūsų MOQ? Ar galiu nusipirkti pavyzdį?

A:YES, pavyzdys yra prieinamas.

Tyrimo