Planšetinis kompiuteris 3G

Planšetinis kompiuteris 3G N71, 7 colių; mobilusis duomenų terminalas, atitikti IP64 standartą, dulkėms ir vandeniui atspari 7 planšetė. - 7 colių su talpiniu jutikliniu ekranu, IP64 - NXP i.MX6 Dual Lite 800MHz (pasirenkamas keturių procesorių procesorius 1.0GHz) - ARM Cortex-A9 sprendimas - RAM: DDR3 1G , „Flash ROM“: 8G eMMC - „WinCE 7.0“ ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Planšetinis kompiuteris 3G

N71, 7 '' mobilusis duomenų terminalas, atitinka IP64 standartą, dulkėms ir vandeniui atspari 7 planšetė.

- 7 '' su talpiniu jutikliniu ekranu, IP64

- „NXP i.MX6 Dual Lite 800MHz“ (pasirenkamas 1,0 GHz keturių procesorių)

- „ARM Cortex-A9“ sprendimas

- RAM: DDR3 1G, „Flash ROM“: 8G eMMC

- „WinCE 7.0“ / „Android5.1.1“ / „Linux debin 8.0 OS“

- RS232, RS485, RS422, „Gpio“, CAN magistralė, LAN, ACC

- DC9-36V


Planšetinio kompiuterio 3G ypatybės:

详情 2.jpg

„PC-N71“ (2) .jpg

Planšetinio kompiuterio 3G specifikacija:

详情 页 3.jpg

Planšetinio kompiuterio 3G taikymas:

LLP kompiuterio ginklo taikymas

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, daugialypės terpės pramogų terminalas, didelės integracijos galimybės, puikus stabilumas, visiškai suderinamas su kompiuteriu „plug and play“

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Bankomatas:

Pažangi sauga, stabilumas ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs bankomatų pramonei. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinį LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti nepertraukiamai dieną ir naktį, jie gali būti tinkamai naudojami net ir atšiaurioje aplinkoje.

* RoHS, kuris patvirtina, kad remiantis bandymais, atliktais kaip bandymo ataskaita, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos 2002/95 / EB, 2005/618 / EB reikalavimus.

* Klausimas: kur yra jūsų skydinis / planšetinis kompiuteris?

A: Pramoniniai skydiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami tarptautiniame pasaulyje, ypač pramonės automatizavimui, pramoniniam valdymui, stebėjimui, medicininei įrangai, intelektualiam terminalui ir kt. Kaip dvylika metų Kinijos pramoninių skydinių kompiuterių gamykla, turime skirtingą sprendimą jūsų skirtingoms rinkoms. ir poreikius.

Tyrimo