Planšetinis kompiuteris NFC

Planšetinis kompiuteris NFC N776, 7 '' 1280x800 IPS IP64 kabinoje. Įperkamos „Android 6.0.1“ planšetės su „pcap“ jutikliais. - Centrinis procesorius: galingas keturių branduolių „Qualcomm“ procesorius - RAM: 1G LP DDR3, „Flash ROM“: 8 GB - prailginkite laidą su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC - prieinama individualizuota aparatinė ir programinė įranga ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Planšetinis kompiuteris NFC

N776, 7 '' 1280x800 IPS IP64 kabinoje įperkamos „Android 6.0.1“ planšetės su „pcap touch“.

- CPU: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, „Flash ROM“: 8GB

- Prailginkite laidą su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC

- Turima individualizuota aparatinė ir programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM montavimo stotelė


Planšetinio kompiuterio NFC savybės:

PC-N776 详情 页 -V1 (1) .jpg


PC-N776 详情 页 -V1 (3) .jpg

Planšetinio kompiuterio NFC specifikacija:

PC-N776 详情 页 -V1 (6) .jpg

Tablečių NFC taikymas:

LLP kompiuterio ginklo taikymas

* Galimas funkcijų pridėjimas prie molekulės, tokios kaip „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, fotoaparatas, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų rinktuvas. Išorės pritaikymas taip pat galimas, visiškai hermetiškas, atsparus dulkėms, atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri galėtų pateikti atitinkamus individualius sprendimus, tenkinančius skirtingus klientų poreikius.

* Visur iškyla kioskai ir automatinės prekybos sistemos. Jie naudojami įvairiems tikslams įvairiose pramonės šakose. Tam tikruose kioskuose taip pat gali būti naudojami lengvai montuojami atviro ekrano monitoriai.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Klausimas: Ar galite mums suteikti techninę pagalbą?

A: Taip, mes turime profesionalią tyrimų ir plėtros komandą, kad palaikytų mūsų klientus, ir jei turite klausimų apie mūsų gaminių technologijas, rašykite mums el. Paštu, atsakymas jums bus išsiųstas nedelsiant; Taip pat, jei turite abejonių dėl informacijos mūsų svetainėje ar kokių nors atsiliepimų apie mūsų gaminių kokybę, rašykite mums el. Paštu ir ačiū už visas jūsų pastabas iš anksto.

Tyrimo