Tvirtas planšetinis kompiuteris IP67

Tvirtas planšetinis kompiuteris IP67,7 colių taksi mobilusis duomenų terminalas Patikimas planšetinis kompiuteris * 7" 1280 x 800 Ekranas palaiko NFC funkciją * Qualcomm Keturių branduolių procesorius, 1.1GHz * 2G RAM, 16G ROM saugykla, Android 7.1.2 OS * 800nits didelio ryškumo, IP66 vandeniui ir dulkėms atsparus * Gravitacijos lašas atsparumo testas: 1.5m; Vibracijos bandymas: MIL-STD 810G
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tvirtas planšetinis kompiuteris IP67

7 colių taksi mobiliojo duomenų terminalo tvirtas planšetinis kompiuteris

* 7" 1280 x 800 Ekranas palaiko NFC funkciją

* Qualcomm Keturių branduolių procesorius, 1.1GHz

* 2G RAM, 16G ROM saugykla, "Android 7.1.2 OS"

* 800nits didelio ryškumo, IP66 vandeniui ir dulkėms

* Gravitacijos kritimo atsparumo bandymas: 1.5m; Vibracijos bandymas: MIL-STD 810G


Tvirtas planšetinis kompiuteris IP67 Savybės:

 N777-详情页_01

N777-详情页_03

N777-详情页_08

N777-详情页_10

Tvirtas planšetinis kompiuteris IP67 Specifikacija:

N777-详情页_12

N777-详情页_13

Tvirtas planšetinis kompiuteris IP67 Taikomoji programa:

Kabinoje & Nešiojami

Su stipria doko, patikima tabletė, IP66 vandeniui atsparikonstrukcija, nesvarbu, ar ji naudojama kabinoje, ar lauke, nėra jokių problemų.

Application

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotas duomenų sąsajos, multimedijos pramogų terminalas, didelės integracijos galimybės, puikus stabilumas, visiškai kompiuteris suderinamas plug&play

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai mažmeninės prekybos & Hospitality:

Su pirmos klasės lietimo našumu ir estetine išvaizda "Retail Solutions" padės produktyviau dirbti ir gauti geresnes pardavimo pajamas. "Parsale" jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai leido pardavėjams sumažinti išlaidas ir klientams mėgautis patogumu. Mes siūlome tiek standartinį, tiek pritaikytą jutiklinį produktą, kuris patikimai veikia visose aplinkose. Mes galime bendradarbiauti su jumis naujovių unikalių ekranų, siekiant pagerinti interaktyvios vartotojo patirtį.

* Neway turi daug patirties, kad priimti daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijoje, JAV, Meksikoje, Vokietijoje, Turkijoje ir Indonezijoje ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvieną klientą aplankyti mus, ir tikimės, kad mes abi pusės galėtų sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OĮG ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Klausimas: Ar jūsų įmonė yra tikras gamintojas?

A: Mūsų įmonė yra profesionalus gamintojas Quanzhou miestas, Fujian Province, jūs esate daugiausia sveikintinas aplankyti mūsų gamykloje bet kuriuo metu.

Tyrimo