Atidarykite rėmelio planšetę

Atidaryti rėmelio tabletę NX700: 7 colių Visi viename pramoniniame kompiuteryje. * 7 colių TFT skydelis, atsparus prisilietimas * Dvigubas šerdis 1.86GHz * Windows XP, Windows7 / 8, Linux OS * 2GB DDR3 RAM + 32G SSD * Dvigubas eternetas, HDMI, VGA, RS232x5 (RS422 / RS485) * Metalinis korpusas, atviras rėmo tvirtinimas Atidaryti rėmelio planšetinį ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Atidarykite rėmelio planšetę

NX700: 7 colių Visi viename pramoniniame kompiuteryje.

* 7 colių TFT skydas, pasipriešinimas
* Dvigubas šerdis 1.86GHz
* Windows XP, Windows7 / 8, Linux OS
* 2GB DDR3 RAM + 32G SSD
* Dvigubas eternetas, HDMI, VGA, RS232x5 (RS422 / RS485)
* Metalinis korpusas, atviras rėmo laikiklis

PC-NX700 详情 页 (1)

Atidaryti rėmelio planšetinio kompiuterio montavimo būdą:

PC-NX700 详情 页 (6)


Atidaryti „Frame Frame“ specifikaciją:

详情


Atidaryti rėmelio planšetinius sertifikatus:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008 su produktais, kurių sertifikatai, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt.

Sertifikatas

* Su mažomis sąnaudomis, mažomis energijos sąnaudomis, naujausiais jutikliais ir ekrano technologijomis, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimu, mūsų produktai yra tinkami tvirtai pramoninei aplinkai.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, Pramoninis TFT LCD / Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius, Industrial Panel PC ir kt. .

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.

„Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Kokia operacinė sistema įdiegta prieš pristatymą?

A: Mūsų kompiuteriai palaiko visas pagrindines operacines sistemas. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia „Windows“ ir „Linux“. Neaktyvuota „Windows 7“ testavimui yra iš anksto įdiegta.

Tyrimo