NFC išmanusis įrenginys

NFC Smart Device N776, 7 colių 1280x800 IPS IP64 kabinoje Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch. - CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius - RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB - Išplėsti kabelį su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC įvestis - Individualus Aparatūra & Programinė įranga Prieinama -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

NFC išmanusis įrenginys

N776, 7'' 1280x800 IPS IP64 kabinos Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch.

- CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB

- Išplėsti kabelį su GPIO(2in, 2out), ACC, RS232x2, DC įvesties.

- Individualus Aparatūra & Programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM laikiklio prijungimo stotelė


NFC išmaniojo įrenginio funkcijos:

 PC-N776详情页-V1 (1).jpg


PC-N776详情页-V1 (3).jpg

NFC išmaniojo įrenginio specifikacija:

PC-N776详情页-V1 (6).jpg

NFC išmaniojo įrenginio programa:

LLP PC ARM APPLICATION

* Naudojant naują A + klasės pramonės TFT LCD ekranas, varžinis / talpinė liesti neprivaloma, priekinis skydelis atitinka IP65 dulkių ir atsparumą vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas su efektyviu šilumos išsklaidymo.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Rodyti Sprendimas jūrų / karinės:

Neway's Marine & Military LCD Monitoriai ir ekranas yra specialiai atlaikyti nelygios vietovės, atšiaurių ir tvirtas aplinkos. VESA standartinis laikiklis yra daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai pritvirtinti. Taip pat sukurta siekiant atlaikyti atšiaurių karinių ir inžinerijos išgyventi reikliausių programų.

* Neway turi daug patirties, kad priimti daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijoje, JAV, Meksikoje, Vokietijoje, Turkijoje ir Indonezijoje ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvieną klientą aplankyti mus, ir tikimės, kad mes abi pusės galėtų sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OĮG ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Klausimas: Kas OS galiu naudoti mini pc?

A: Mūsų visi Mini PC palaiko visų rūšių pagrindinę operacinę sistemą, dauguma pirkėjų, naudojančių "Windows" ir "Linux", o mūsų kai kurie mini pc taip pat palaiko "Android" operacinę sistemą.

Tyrimo