Mobilusis įrenginys, kuriame įgalintas NFC

NFC Įjungtas Mobilusis įrenginys N776, 7 colių 1280x800 IPS IP64 kabinoje Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch. - CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius - RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB - Išplėsti kabelį su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC įvestis - Individualus Aparatūra & Programinė įranga Prieinama -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mobilusis įrenginys, kuriame įgalintas NFC

N776, 7'' 1280x800 IPS IP64 kabinos Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch.

- CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB

- Išplėsti kabelį su GPIO(2in, 2out), ACC, RS232x2, DC įvesties.

- Individualus Aparatūra & Programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM laikiklio prijungimo stotelė


NFC įgalintos mobiliojo įrenginio funkcijos:

 PC-N776详情页-V1 (1).jpg


PC-N776详情页-V1 (3).jpg

Mobiliojo įrenginio specifikacija, kurioje įgalintas NFC:

PC-N776详情页-V1 (6).jpg

NFC įgalinta mobiliųjų įrenginių programa:

LLP PC ARM APPLICATION

* Naudojant pramoninės kokybės plokštę su patikimu našumu. Parama įterptųjų, sieniniai, rack montuojamas, darbastalio, konsolės paramą. Juoda arba sidabrinė spalva neprivaloma. IP65 kokybės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydeliui.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Rodyti Sprendimas jūrų / karinės:

Neway's Marine & Military LCD Monitoriai ir ekranas yra specialiai atlaikyti nelygios vietovės, atšiaurių ir tvirtas aplinkos. VESA standartinis laikiklis yra daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai pritvirtinti. Taip pat sukurta siekiant atlaikyti atšiaurių karinių ir inžinerijos išgyventi reikliausių programų.

* Neway bus stebėti klientų testas laiku, ir mūsų produktai paprastai gauti daug gerų atsiliepimų iš klientų, ir įgyti pakartoti verslą, tada kurti ilgalaikius santykius su klientais.

* Klausimas: Ar jūsų prietaisas veikia 24-7 dienas? O kaip dėl temperatūros diapazono, į kurį jis gali veikti?

A: Taip, mūsų kompiuteriai gali dirbti 24-7 dienas, o darbo temperatūra yra 0-40 laipsnių celsijaus.  tai yra dėka mūsų fanless dizainas, sutaupyti vietos, nėra triukšmo, mažas energijos suvartojimas, didelis platus yra mini pc į bokšto stalinis kompiuteris privalumus.

Tyrimo