NFC įjungtas Android Tabletė

NFC Įjungtas Android Tablet N776, 7 colių 1280x800 IPS IP64 kabinoje Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch. - CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius - RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB - Išplėsti kabelį su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC įvestis - Individualus Aparatūra & Programinė įranga Prieinama -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

NFC įjungtas Android Tabletė

N776, 7'' 1280x800 IPS IP64 kabinos Įperkamos tabletės Android 6.0.1 su pcap touch.

- CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB

- Išplėsti kabelį su GPIO(2in, 2out), ACC, RS232x2, DC įvesties.

- Individualus Aparatūra & Programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM laikiklio prijungimo stotelė


NFC įjungtas Android Tabletės Įranga:

 PC-N776详情页-V1 (1).jpg


PC-N776详情页-V1 (3).jpg

NFC įjungtas Android Tabletės specifikacija:

PC-N776详情页-V1 (6).jpg

NFC įjungta "Android" planšetinio kompiuterio programa:

LLP PC ARM APPLICATION

* Aukštos kokybės metalo daro pramonės fiuzeliažas. Visų metalinių korpusų konstrukcija yra tvirta, anti-seisminis, patvarus, atsparus aukštai ir žemai temperatūrai, efektyvus šilumos išsklaidymo, ir gali būti naudojamas atšiaurioje aplinkoje.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Rodyti Sprendimas jūrų / karinės:

Neway's Marine & Military LCD Monitoriai ir ekranas yra specialiai atlaikyti nelygios vietovės, atšiaurių ir tvirtas aplinkos. VESA standartinis laikiklis yra daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai pritvirtinti. Taip pat sukurta siekiant atlaikyti atšiaurių karinių ir inžinerijos išgyventi reikliausių programų.

* "Neway" yra labai patyręs kuriant ir pritaikant kliento poreikius nurodytus elektroninius valdymo įtaisus. "Neway" siūlo visas "R&D" technines paslaugas, įskaitant pramoninio projektavimo ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatūros dizainą, programinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integravimą.

* Klausimas: Kas yra jūsų MDT taikyti?

A: Naudojant pramoninės kokybės įterptųjų platforma, sistema yra stabili ir patikima, ji turi turtingas sąsajas. Belaidis ryšys, GPS navigacija, gedimų aptikimas, vaizdo įrašų įsigijimas ir kitos funkcijos, kurios yra išplečiamos, kad vartotojams būtų užtikrintos galingos mobiliosios daugialypės terpės informacinės sistemos. Jis gali būti plačiai naudojamas 1.Personal pramogų

2.Avarinė komanda,

3.Transportavimo planavimas

4.Mobilus biuras

5.Multimedijos reklama

6.Pramoninės kontrolės sistema

7.Užsakymų valdymo sistema

8.Karinė

9.Medicinos

Tyrimo