Su NFC suderinamos tabletės

NFC suderinamos tabletės N776, 7'' 1280x800 IPS IPS IP64 kabinoje Quad Core Tablet Portable Industrial Computer. - CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius - RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB - Išplėsti kabelį su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC - Individualus Aparatūra & Programinė įranga ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su NFC suderinamos tabletės

N776, 7'' 1280x800 IPS IP64 kabinoje Quad Core Tablet Portable Industrial Computer.

- CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB

- Išplėsti kabelį su GPIO(2in, 2out), ACC, RS232x2, DC

- Individualus Aparatūra & Programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM laikiklio prijungimo stotelė

 PC-N776详情页-V1 (1).jpg

Su NFC suderinamos tabletės Dokas:

PC-N776详情页-V1 (3).jpg

Su NFC suderinamos planšetinių kompiuterių specifikacija:

PC-N776详情页-V1 (6)

Su NFC suderinamų planšetinių kompiuterių sertifikatai:

"Neway" yra sertifikuota PAGAL ISO9001:2008, o produktai gauti, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt.

Certificate

* Tai su Resistive jutiklinis ekranas, turi aukštą prisilietimo tikslumą. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkių, vandens garų ir naftos tarša, ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Varžinis jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, net su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Interaktyvus žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams intuityviai valdyti mašinas su daug lengva valdyti. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą su aukštos kokybės ir ilgalaikio patikimumo.

* Neway bus stebėti klientų testas laiku, ir mūsų produktai paprastai gauti daug gerų atsiliepimų iš klientų, ir įgyti pakartoti verslą, tada kurti ilgalaikius santykius su klientais.

* K: Kokia jūsų MDT programa?

A: Mūsų mobiliojo duomenų terminalas daugiausia skirtas naudoti transporto priemonėse, o klientas paprastai įdiegia savo programinę įrangą mūsų aparatinėje įrangoje, kad pasiektų savo taikomąją programą, pvz., parko valdymą, taksi išsiuntimą, pramoninę kontrolę ir kt.

Tyrimo