Mini planšetinis kompiuteris

Mini planšetinis kompiuteris N775, 7 '' „Portable Multi PCAP Touch“ Pigūs „Android“ mini planšetiniai kompiuteriai. - CPU: galingas Qualcomm keturių branduolių procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8GB - praplėtimas: RS232, OTG, TF ir SIM - pritaikyta aparatūra ir programinė įranga - Wifi ir „Bluetooth“ ir 3G ir 4G & ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mini planšetinis kompiuteris

N775, 7 '' Nešiojamasis Multi PCAP palieskite pigų „Android“ mini planšetinį kompiuterį.

- CPU: galingas „Qualcomm Quad core“ procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8GB

- Plėtra: RS232, OTG, TF ir SIM

- Pritaikyta aparatūra ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“ bei 3G ir 4G & GPS

- DC9-36V

PC-N775 详情 页 _01.jpg

Mini planšetinio kompiuterio dizainas: PC-N775 详情 页 _04.jpg

Mini Tablet PC specifikacija:

PC-N775 详情 页 _06.jpg

„Mini Tablet PC“ taikymas:

Mini planšetinis kompiuteris pardavimui turi didelį darbą, kuris taikomas įvairiose srityse, pvz. transporto priemonių sistema, mažmeninė prekyba, nešiojamieji medicinos prietaisai, žmogaus ir mašinos sąsaja, pažangios pramonės kontrolės sistema, elektros energijos pramonė, maitinimas ir pramogos, uosto terminalas, krovinių gabenimas konteineriais ir tt Mini Tablet PC yra aukštos kokybės ir plačiai naudojamas euro šalyse , JAV, Japonija ir kt. LLP kompiuteris ARM APPLICATION.jpg

* Su 10 taškų talpos multi touch, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą, kad pasiektų jutiklinę funkciją, su tiksliu ir jautrumu. Talpos jutikliniam ekranui reikia paliesti tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.

* Neway įkurta 2001 m., Mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros produktus, turtingą patirtį tiekiant Panel PC ir Monitorius į pasaulio šalį.

* Optimizuota logistika

Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visą personalą, tuo pačiu metu vykdant oficialiąsias pareigas.

* Jei gaminys sugadintas ar prarastas transportuojant į klientą:

1) NEWAY derėsis su laivybos kompanija. Klientui nereikia prisiimti

atsakomybė, bet aktyviai bendradarbiauja su NEWAY, kad rinktų įrodymus.

2) Po NEWAY patvirtinimo su laivybos kompanija, NEWAY atsiųs naują

produktas su tuo pačiu modeliu klientui ir padengia krovinį.

* Q: Kokia jūsų aptarnavimo po pardavimo paslauga?

A: Jei kyla problemų, atsakymą gausite per 24 valandas. Sprendimą iš karto pasiūlys mūsų profesionali ir stipri techninė komanda.

Tyrimo