Vidurinis „Android“ 7 colių planšetinis kompiuteris

Vidutinis „Android“ planšetinis kompiuteris, 7 colių, 7 colių IP66, „Android 7.1.2“ tvirtas planšetinis kompiuteris. * 7 colių IPS 1280x800 skiriamoji geba, didelio ryškumo 800 mazgų * 2G operatyvioji atmintis, 16G ROM laikmena * Užrakinta stotelė su prailgintu kabeliu (GPIO, ACC, RS232x2, USB), pasirenkama SAEJ1939 / OBD-II) * Galima naudoti rankomis su rankiniu dirželiu. ..
Pokalbis dabar

Informacija apie

Viduryje 7 colių „Android“ planšetinis kompiuteris

7 colių „IP66“ „Android 7.1.2“ tvirtas planšetinis kompiuteris.


* 7 colių IPS 1280x800 skiriamoji geba, 800 nitų ryškumas

* 2G RAM, 16G ROM atmintinė

* Užrakinamas dokas su prailgintu kabeliu (GPIO, ACC, RS232x2, USB), pasirenkamas SAEJ1939 / OBD-II)

* Gali būti naudojamas nešiojant rankiniu diržu

* JAV MIL-STD-810G antivibracijos ir smūgio standartas

N777 - 详情 页 _01

Vidutinės „Android“ planšetinio kompiuterio 7 colių savybės:

N777 - 详情 页 _06

Vidutinės „Android“ planšetinio kompiuterio 7 colių sąsajos:

N777 - 详情 页 _08

Vidutinio „Android“ planšetinio kompiuterio 7 colių specifikacija:

N777 - 详情 页 _12

N777– 详情 页 _13

Vidurio „Android“ 7 colių planšetinio kompiuterio programa:

„Mid Android“ 7 colių „Tablet“ yra pramoninio lygio transporto priemonių tvirtinimo terminalas, skirtas naudoti sandėliavimo, logistikos, pristatymo, transporto priemonių parko valdymo ir konteinerių terminalo operacinėse sistemose, kur jis montuojamas pramoninėse transporto priemonėse, tokiose kaip krautuvai, sunkvežimiai, priekabos, kranai ir kiti sunkūs -mokestinės transporto priemonės.

Taikymas

* Naudojant 10 taškų talpinį daugialypį prisilietimą, žmogaus kūnas jautriai reaguoja į jutiklinę funkciją, užtikrindamas tikslų ir jautrų jutiklinį efektą. Talpinį jutiklinį ekraną reikia paliesti tik nereikia spaudimo generuoti signalus.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Kelios programos: Pramonės automatikos įtaisas (Pramonės valdymo sistema, skaitmeninis valdymas, gamyba-gamyba ...). Komercinė savitarnos įranga (maisto savitarna, VEM, savipagalbos išlaidos ...). „Selt-help“ biuras (savitarnos užklausos, išmanusis biuras, savitarnos spausdinimas / paskyrimų priėmimas ...) Vieša lauko įranga, medicininė įranga, šiukšliadėžė, medicininė apžiūra.

* Niekada nėra SMT linijos (1 + 1) ir gamybos linijos x 7, įskaitant suvirinimo ir kalibravimo x 2

ir asamblėja x 5.

* Kl .: Koks jūsų įmonės tikslas?

A: Mes pasirūpiname ne tik uždirbdami jūsų verslą, bet ir užsitarnaudami jūsų pasitikėjimą. Jei ieškote procesoriaus su konkurencingomis kainomis, be ilgalaikių įsipareigojimų, jokių paraiškų ar nustatymo mokesčio, „OSCAN“ yra jūsų pasirinkimas. Jūsų pasitenkinimas yra pagrindinis mūsų tikslas.

Tyrimo