Puikios tabletės

Puikūs planšetiniai kompiuteriai N775, 7 '' Nešiojamas mobilusis duomenų terminalas, daugialypiai PCAP jutikliai - centrinis procesorius: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB - plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM - tinkinta aparatinė ir programinė įranga Yra - „Wifi“, „Bluetooth“, 3G ir 4G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Puikios tabletės

N775, 7 '' Nešiojamasis mobiliųjų duomenų terminalas Pigios planšetės, „Multi PCAP Touch“

- CPU: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB

- Plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM

- Turima individualizuota aparatinė ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“, 3G ir 4G bei GPS

- DC9-36V

„PC-N775“ 页 页 _01.jpg

Puikių planšetinių kompiuterių IO: „PC-N775“ 详情 页 _04.jpg

Puiki tablečių specifikacija:

„PC-N775“ 详情 页 _06.jpg

Apie mus:

Quanzhou NEWAY Industrial Limited yra profesionalus ir globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas nuo 2002 m.
NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprios komunikacijos galimybės, puikus aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Taikymo sprendimas: plačiai naudojamas pramonės parodose, pramonės kontrolėje, medicinos įrangoje, kariniame lauke, priešgaisrinėje įrangoje, automobilių demonstravime, vaizdo konferencijų sistemose, pramogoms ir laisvalaikiui, verslo savipagalbai, finansinėms institucijoms, užklausų įrangai ir kitoms sritims, taip pat taikomas į atšiaurią aplinką.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas - reikalavimus.

* Kl .: Kokiame elektronikos šou jūs dažnai lankotės?

A: JAV ES CES, NAB, InfoComm

Europa: IBC, „EmbeddedWorld“, „CeBIT“

ETC HK ir Dosmetic

Tyrimo