GPS planšetinis kompiuteris

GPS planšetinis kompiuteris N776, 7 colių 1280x800 IPS IP64 kabinoje. Įperkamos „Android 6.0.1“ planšetės su „pcap touch“. - Centrinis procesorius: galingas keturių branduolių „Qualcomm“ procesorius - RAM: 1G LP DDR3, „Flash ROM“: 8 GB - prailginkite laidą su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC - prieinama individualizuota aparatinė ir programinė įranga ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

GPS planšetinis kompiuteris

N776, 7 '' 1280x800 IPS IP64 kabinoje įperkamos planšetės, skirtos „Android 6.0.1“ su „pcap touch“.

- CPU: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, „Flash ROM“: 8GB

- Prailginkite laidą su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC

- Turima individualizuota aparatinė ir programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM montavimo stotelė


GPS planšetinio kompiuterio ypatybės:

PC-N776 详情 页 -V1 (1) .jpg


PC-N776 详情 页 -V1 (3) .jpg

GPS planšetinio kompiuterio specifikacija:

PC-N776 详情 页 -V1 (6) .jpg

GPS planšetinio kompiuterio taikymas:

LLP kompiuterio ginklo taikymas

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprios komunikacijos galimybės, puikus aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Avionika:

Pateikite ryškią spalvą ir aiškumą tvirtiems plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvotosios aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos, o vaizdai neiškraipomi. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Garantuojama mechaninė ir elektroninė sąsaja, lengvai montuojama ir prijungiama prie kliento įrangos.

* Niekada neliks laiko išbandyti klientų, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Q: Mes neturime patirties importuoti produktus iš Kinijos. Ar žinote, kaip vyksta muitinės procedūra?

A: Dėl pasirinktinės procedūros nereikia jaudintis.UPS arba DHL yra paslaugos nuo durų iki durų. Ir jie viską sutvarkys už jus. Ir jums tiesiog reikia mokėti mokestį, kai gausite prekes.

Tyrimo