GPS tabletė sunkvežimių vairuotojams

GPS planšetė sunkvežimiams, 7 colių „Android 7.1.2“ - tvirtas žemės ūkio transporto priemonių planšetinis kompiuteris * 7 colių (1280x800) LCD ekranas, talpus jutiklinis ekranas * „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius, 1,1 GHz * didelis ryškumas 800 cd / m²; DC 8–36 V (ISO 7637– 2 suderinami) * 75 mm VESA ir RAM standartinis montavimas * Baterija: keičiamas Li-ion 5000 mAh; Baterijos veikimo laikas: 5h (tipiška)
Pokalbis dabar

Informacija apie

GPS tabletė sunkvežimių vairuotojams

7 colių „Android 7.1.2“ tvirta žemės ūkio transporto priemonės planšetė

* 7 colių (1280x800) LCD skydelis, talpus jutiklinis ekranas

* „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius, 1,1 GHz

* Didelis ryškumas 800 cd / m²; DC 8-36 V (suderinamas su ISO 7637-2)

* 75 mm VESA ir RAM standartinis tvirtinimas

* Baterija: keičiamas Li-ion 5000 mAh; Baterijos veikimo laikas: 5h (tipiška)


Sunkvežimių vairuotojams skirtų GPS tablečių ypatybės:

N777 - 详情 页 _01

N777 - 详情 页 _06

N777 - 详情 页 _08

N777– 详情 页 _10

Sunkvežimių specifikacijos GPS planšetė:

N777 - 详情 页 _12

N777– 详情 页 _13

Naudoti GPS planšetę sunkvežimių vairuotojams:

10 taškų daugia jutiklinis ekranas leidžia mastelį didinti, slinkti, pasirinkti ir suteikia intuityvesnę ir sklandesnę vartotojo patirtį.

Taikymas

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, pasirenkamą varžos / talpos jutikliu, priekinis skydelis turi atitikti IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio gaubtas su efektyviu šilumos išsiskyrimu.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Kelios programos:

Pramonės automatikos įtaisas (Pramonės valdymo sistema, skaitmeninis valdymas, gamyba-gamyba ...). Komercinė savitarnos įranga (maisto savitarna, VEM, savipagalbos išlaidos ...). „Selt-help“ biuras (savitarnos užklausos, išmanusis biuras, savitarnos spausdinimas / paskyrimų priėmimas ...) Vieša lauko įranga, medicininė įranga, šiukšliadėžė, medicininė apžiūra.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daug klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Kl .: Ar talpinis atviro kadro monitorius bijo vandens?

A: Kiekvienas „hmi“ yra praėjęs vandeniui atsparumo testą, o pirkėjų patvirtinta, kad mažas plotas neturi įtakos gaminio naudojimui ir jis netinkamai veikia. Ir net jei didelis vandens purslų plotas leis valdyti tik laikiną gedimą.

Tyrimo