Visas tvirtas Tablet PC

Visas tvirtas Tablet PC, 7 colių IP66 Transporto priemonėje Tablet PC Android 7.1.2 su USB Type-C.* 7inch IPS 1280x800 skydelis su 800nits didelio ryškumo * 2G RAM, 16G ROM Saugykla * Rakinama dokas su ilginančiu kabeliu (GPIO, ACC, RS232x2, USB), neprivaloma SAEJ1939/OBD-II) * Gali būti naudojama rankiniam naudojimui su rankinio diržo diržu * Anti-vibration & Shock standard by US MIL-STD-810G
Pokalbis dabar

Informacija apie

Visas tvirtas Tablet PC

7 colių IP66 Transporto priemonėje Tablet PC Android 7.1.2 su USB Type-C.

* 7inch IPS 1280x800 skydelis su 800nits didelio ryškumo

* 2G RAM, 16G ROM saugykla

* Rakinama dokas su ilginančiu kabeliu (GPIO, ACC, RS232x2, USB), neprivaloma SAEJ1939/OBD-II)

* Gali būti rankinio naudojimo su rankinio diržo diržas

* Anti-vibracija & Šokas standartas JAV MIL-STD-810G


Visas tvirtas Tablet PC Savybės:

 N777-详情页_01

N777-详情页_04

N777-详情页_08

N777-详情页_10

Pilnas tvirtas Tablet PC specifikacija:

N777-详情页_12

N777-详情页_13

Visas tvirtas Tablet PC taikymas:

Prijungimas docking station

Apsauginis užraktas laikykite tabletę sandariai ir lengvai, užtikrina tablečių saugumą. Pastatytas išmaniosios plokštės remti

Application

* Itin plokščias pramoninis ekrano dizainas, su pramoninės kokybės aliuminio lydinio kūno, taip pat su 3mm storio su spindulys kampe / 10mm storio su stačiu kampu kampe priekinio rėmo, juoda arba sidabro spalva neprivaloma.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai mažmeninės prekybos & Hospitality:

Su pirmos klasės lietimo našumu ir estetine išvaizda "Retail Solutions" padės produktyviau dirbti ir gauti geresnes pardavimo pajamas. "Parsale" jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai leido pardavėjams sumažinti išlaidas ir klientams mėgautis patogumu. Mes siūlome tiek standartinį, tiek pritaikytą jutiklinį produktą, kuris patikimai veikia visose aplinkose. Mes galime bendradarbiauti su jumis naujovių unikalių ekranų, siekiant pagerinti interaktyvios vartotojo patirtį.

* Neway bus stebėti klientų testas laiku, ir mūsų produktai paprastai gauti daug gerų atsiliepimų iš klientų, ir įgyti pakartoti verslą, tada kurti ilgalaikius santykius su klientais.

* Klausimas: Kaip produkto kokybė?

A: Mūsų produktai buvo griežtai išbandyti aukštos kokybės QC prieš siunčiant klientams. Ir mes savo prekės ženklą pardavimo vidaus Kinijos rinkoje internete, mūsų prekės ženklas yra "NEWAY". Taigi kokybė yra pirmas dalykas mums!

Tyrimo