Įterptosios kompiuterinės sistemos

Įdėtos kompiuterinės sistemos N701, 7 '' įterptosios pramoninės plokštės kompiuteris su 10 taškų talpos jutikliais. * Tvirtas pramoninis dizainas su aliuminio lydinio korpusu * NXP iMX6 DualLite ARM Cortex-A9 procesorius * 1GB RAM DDR3, 8GB ROM * Parama POE, WIFI, Bluetooth ir 4G, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įterptosios kompiuterinės sistemos

N701, 7 '' integruotas pramoninis skydelis su 10 taškų talpos jutikliais.

* Tvirtas pramoninis dizainas su aliuminio lydinio korpusu
* NXP iMX6 „DualLite ARM Cortex-A9“ procesorius
* 1GB RAM DDR3, 8GB ROM
* Palaikymas POE, WIFI, „Bluetooth“ ir 4G, CAN
* Dvigubas LAN, HDMI, COMx4, USBx3, GPIOx10, CANx2

PC-N701 详情 页 -V1_02

Įterptųjų kompiuterinių sistemų projektavimas:

PC-N701 详情 页 -V1_04

PC-N701 详情 页 -V1_05

Įterptųjų kompiuterių sistemų montavimo būdas:

PC-N701 详情 页 -V1_07

Įterptųjų kompiuterinių sistemų specifikacija:

PC-N701 详情 页 -V1_12

Įterptųjų kompiuterinių sistemų taikymas:

Įterptosios kompiuterinės sistemos turi didelį veikimą, kad būtų taikomos įvairiose srityse, pvz. transporto priemonių sistema, mažmeninė prekyba, nešiojamieji medicinos prietaisai, žmogaus ir mašinos sąsaja, intelektuali pramonės kontrolės sistema, elektros energijos pramonė, maitinimas ir pramogos, uosto terminalas, konteinerių kroviniai ir tt Įterptinės kompiuterinės sistemos yra aukštos kokybės ir plačiai naudojamos euro šalyse , JAV, Japonija ir kt.

LLP kompiuterio pritaikymas

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparumą vandeniui ir dulkėms, neleidžia gaminiui apsaugoti nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos.

* Pabrėžkite produktų mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves, turėti stiprią MTTP technologiją, kuri gali teikti technines konsultacijas tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų teikti atitinkamus pritaikytus sprendimus, kad būtų patenkinti skirtingi klientų poreikiai .

* „Touch & Solutions for Finance“ ir „Bank“:

Banko savitarnos kioskų įrenginiai su savo patogia sąsaja turi didelį gyvybingumą. Plačiai taikydami bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacijos kioskus bankų skyriuose, laiko badaujantiems klientams nebėra daug laiko laukti savo posūkių. Vietoj to, klientai turi galimybę bendrauti su banko biurais per ATM tipo sistemas. „Neway“ visada buvo patikima, teikdama anti-vandalizmo, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugumo lygį. Mes padedame klientams kurti novatoriškus, protingus ir elegantiškus ieškinius. Todėl „Neway“ produktai yra labai pritaikyti aplinkai, užtikrinant aukštą stabilumą ir konkurencingą kainą.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.

* Klausimas: ar teikti individualų dizainą?

A: Taip, modifikuotas ir kliento dizainas yra prieinamas.

Tyrimo