Pigūs Android Tabletė su NFC

Pigūs Android Tabletė Su NFC N776, 7'' 1280x800 IPS IP64 kabinoje Quad Core Tablet Portable Industrial Computer. - CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius - RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB - Išplėsti kabelį su GPIO (2in, 2out), ACC, RS232x2, DC - Individualus Aparatūra & Programinė įranga ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pigūs Android Tabletė su NFC

N776, 7'' 1280x800 IPS IP64 kabinoje Quad Core Tablet Portable Industrial Computer.

- CPU: Galingas Qualcomm Quad core procesorius

- RAM: 1G LP DDR3, Flash ROM: 8GB

- Išplėsti kabelį su GPIO(2in, 2out), ACC, RS232x2, DC

- Individualus Aparatūra & Programinė įranga

- Transporto priemonės / RAM laikiklio prijungimo stotelė

 PC-N776详情页-V1 (1).jpg

Pigūs Android Tabletė Su NFC Docking Station:

PC-N776详情页-V1 (3).jpg

Pigūs Android Tabletė su NFC Specifikacija:

PC-N776详情页-V1 (6)

Pigūs Android Tabletė su NFC sertifikatai:

• 15+ metų gamybos patirtis su profesionalia proceso kontrole ir operatyviu reagavimo mechanizmu

• GAMYKLA 15.800 kvadratinių metrų su gamybos talpa 30-50K/M ir reguliariai Pajėgumų išplėtimo mechanizmas

RD

* Neprivaloma Saulės skaitymo, standartas su 400cd ryškumą, gali būti pritaikyti 800 ~ 1000nits, kad jūs galite naudoti jį pagal saulės, yra geras pasirinkti programas, kurios yra lauko aplinka.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai pramonės:

"Neway" siūlo pramoninio stiprumo jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra pakankamai patikimair patikimi, kad juos būtų galima įgyvendinti sudėtingoje pramoninėje aplinkoje, kurioje vyrauja dulkės ir skysčiai. Sandarinimo pagal pramonės reikalavimus, Neway produktai gali būti eksploatuojami neribotaliesti styli kaip pirštai, pirštinės rankų ir tt Interaktyvus žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams intuityviai valdyti mašinas su daug lengva kontrole. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą su aukštos kokybės ir ilgalaikio patikimumo.

* CE, kuri patvirtina, kad mūsų gaminiai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108/EB III nuostatas.

* K: Kas yra CANBUS?

A:A Controller Area Network (CAN bus) yra tvirtas transporto priemonės magistralės standartas, skirtas leisti mikrovaldikliams ir įrenginiams bendrauti tarpusavyje be pagrindinio kompiuterio. Tai pranešimų protokolas, sukurtas iš pradžių tankintuvų elektros instaliacijos per automobilius sutaupyti vario, bet taip pat naudojamas daugelyje kitų kontekstų.

Tyrimo