Automobilių lentelė

„Cars“ planšetinis kompiuteris N775, 7 '' nešiojamas mobilusis duomenų terminalas, pigi „PCAP Touch“ - centrinis procesorius: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB - plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM - tinkinta aparatinė ir programinė įranga Yra - „Wifi“, „Bluetooth“, 3G ir 4G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Automobilių lentelė

N775, 7 '' Nešiojamasis mobiliųjų duomenų terminalas Pigios planšetės, „Multi PCAP Touch“

- CPU: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB

- Plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM

- Turima individualizuota aparatinė ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“, 3G ir 4G bei GPS

- DC9-36V

„PC-N775“ 页 页 _01.jpg

„Cars Tablet IO“: „PC-N775“ 详情 页 _04.jpg

Automobilio planšetės specifikacija:

„PC-N775“ 详情 页 _06.jpg

Apie mus:

Quanzhou NEWAY Industrial Limited yra profesionalus ir globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas nuo 2002 m.
NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, todėl gaminys nėra apsaugotas nuo dulkių, vandens ir kitų blogų aplinkos sąlygų, be to, jis tinkamas naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Taikymo sprendimas: plačiai naudojamas pramonės parodose, pramonės kontrolėje, medicinos įrangoje, kariniame lauke, priešgaisrinėje įrangoje, automobilių demonstravime, vaizdo konferencijų sistemose, pramogoms ir laisvalaikiui, verslo savipagalbai, finansinėms institucijoms, užklausų įrangai ir kitoms sritims, taip pat taikomas į atšiaurią aplinką.

* FCC, kuris patvirtina, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą ir nustatyta, kad jis juos atitinka.

* Klausimas: kiek turite gamybos linijų?

A: „SMT Line“ (1 + 1), „x7“ gaminio eilutė

Tyrimo